Jarní farní výlet

Detaily události

• Datum:
  • Kategorie:

V sobotu 28. dubna se bude konat jarní farní výlet do Lednice nejen pro děti. Informace o srazu a průběhu výletu budou v ohláškách, na plakátu a na webových stránkách.

Sraz v 9:45 na Zámecké náměstí v Lednici, trasu a program výletu určíme na místě podle věku a kondice výletníků. Předpokládaný konec v 16 hodin. V zámeckém parku (prostor okolo Zámeckého rybníku) je zákaz jízdy na kole a dětských odrážedlech. Vše je na plakátu a na webových stránkách. Cesta tam (a zpět): vlak 8:36 Brno hl.n. (do Podivína), autobus 9:20 Podivín (do Lednice). Pojedete-li vlastním vozem, je třeba počítat s poplatkem za parkování (centrální parkoviště Lednice 50 Kč/den, na Zámeckém náměstí 25 Kč/hod). Předpokládaný konec kolem 16 hodin (autobus z Lednice do Podivína 16:32 a navazující vlak do Brna) nebo si Vás automobilisté rozeberou.