Děti jsou srdečně zvány v pondělí v 17:00 hodin na faru, kde opět začne dětský sboreček. Budeme se učit písničky, které zazpíváme při dětské mši svaté. Těší se na vás Bára a Kuba Gyönyörovi.

Úřední hodiny ve farní kanceláři v Žebětíně jsou vždy ve čtvrtek od 15.00 do 17.30 hodin. Je to přednostní čas, ve kterém je možné zažádat o křest a další svátosti či vyřídit jiné věci.

Farní kavárna se bude konat od Nového roku 2016 pravidelně vždy první neděli v měsíci na faře v Žebětíně. Začneme 3. ledna. Tyto neděle bude druhou mši sv. v Kohoutovicích sloužit P. Jan Pacner, P. Jiří zůstane v Žebětíně a bude tedy možnost delšího setkání a rozhovoru.