Vyhledat knihu

Vyhledávat můžete podle autora, názvu nebo kategorie.
Možné kategorie jsou: cestopisy, beletrie, mládež, historické, biblické, dětské, výchova, životopisy, mariánské, naučné.

647 vyhovujících položek
<<<
Stránkaz 65

641.AA123
642.AA123
643.AA123
644.AA123
645.AA123
646.Farář Marián Kuffa
Kuffa Marián
Category: životopisy, Description: Knižní rozhovor, který je zároveň poutavým příběhem Mariána Kuffy - faráře, se v podtatranské obci Žakovce stará o početnou komunitu sociálně vyloučených lidí.
Kat. číslo: 80Ž
647.Vlk pohlazený Bohem
Hossein Robert
Category: životopisy, Description: Knižní rozhovor Francoise Vayna s filmovým a divadelním režisérem, hercem a scénáristou Robertem Hosseinem, známým z filmů o Angelice, především o jeho práci a cestě k víře v Boha.
Kat. číslo: 81Ž
<<<
Stránkaz 65

Úvodní slovo

Milí přátelé knih,

fyzicky jsou knihy naší farní knihovny umístěny ve dvou skříních v sakristii a výběr z nich můžete najít na stolcích v kapli kostela.

Jak si knihy půjčíte

Knihy si můžete vypůjčit v neděli po mši svaté. Pokud si vyberete nějakou knihu podle seznamu, ráda Vám ji vyhledám. Můžete si ale klidně knihy vybírat sami. V kapli funguje samoobslužná knihovna, kde si můžete půjčit knihy, které tam najdete, domů. Pokud v knize objevíte knižní lístek, prosím, napište na něj své jméno a datum, a dejte jej do krabičky.

Zapůjčení knih mimo farní knihovnu

Pokud máte zájem o jakoukoliv knihu, udělám, co bude v mých silách, abych ji sehnala k půjčení. Neváhejte se na mě obrátit.

Kateřina Roháčová

Zaslání sdělení paní Kateřině Roháčové

Stáhnout katalog knih

Knihy v seznamech, které jsou uspořádány v programu Excel podle přírůstku, můžete seřadit také podle autora nebo názvu knihy.

Jednotlivé listy seznamu obsahují beletrii pro dospělé, děti a mládež a naučnou literaturu podle témat: cestopisy, životopisy, knihy o Panně Marii, knihy teologické a týkající se duchovního života.

Seznam knih v tomto katalogu je ve stavu z července 2018.

Katalog knih ke stažení