Ohlášky 1. dubna 2018

1. dubna je slavnost Zmrtvýchvstání Páně, Boží hod velikonoční. Začíná velikonoční oktáv. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

• v pondělí v 9:00; úmysl zatím volný;
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích;
  • ve středu v 18:30; za zemřelé Eduarda a Marii Krásovy;
  • ve čtvrtek v 18:30; za zemřelého Karla Ciglera, celou zemřelou rodinu a Zdenku Fudorovou;
  • v pátek v 18:30; za Josefa Lízala ml. a živou rodinu;
  • v sobotu v 8:00; na úmysl dárce;
  • Příští neděle 8. dubna je druhá neděle velikonoční-neděle Božího milosrdenství.
    Mše svatá v 9:00 bude sloužena za živé rodiny, na poděkování za všechna dobra s prosbou o pomoc o Boží požehnání.

• Schůze žebětínské části farní pastorační rady se koná ve středu 4. dubna v 19:30 na faře. Budeme projednávat zejména program Noci kostelů, která se letos koná v Žebětíně. Hosté jsou srdečně zváni.
  • Postní pokladničky – postničky můžete přinést do sakristie v neděli 8. dubna.
  • Pátek 6. dubna je první v měsíci. Uskuteční se návštěva nemocných, od 17 hodin bude v kostele v Žebětíně eucharistická adorace a příležitost ke svátosti smíření.
  • Farní dobročinný bazar na podporu adoptované Louise se uskuteční 20. – 22. dubna. Podrobné informace jsou na stolku s tiskem.
  • Srdečně zveme na dvě přednášky pro manžele a snoubence: Lektorka ostravského centra pro rodinu MUDr. Maria Fridrichová bude v úterky 17. dubna a 15. května od 18:30 v Domku hovořit o rodinných tématech.
  • V poličce pod kůrem se můžete přihlašovat na farní pouť 12. května na Svatou Horu.
  • 28. 4. se bude konat jarní farní výlet nejen pro děti.
  • Manželské ohlášky: dne 14. 4. hodlají v kostele sv. Bartoloměje v Žebětíně uzavřít manželství slečna Lucie Kellnerová a pan Roman Flachs, oba z farnosti Brno-Starý Lískovec