Dnes je 1. prosince – 1 neděle adventní. Tato mše svatá byla sloužena za Jiřinu Sovičovou, rodiče a živé rodiny.

Datum Liturgické oslavy v týdnu Bohoslužby
pondělí
2.12.
pondělí po 1. neděli adventnív 18:00, za rodinu Gricovu a živou rodinu
úterý
3.12.
Památka sv. Františka Xaverského, knězemše sv. v Kohoutovicích v 17:30, za Františku a Vojtěcha Pávkovy, syna a snachu
středa
4.12.
středa po 1. neděli adventnív 16:30, ‚dětská‘, za rodinu Růžičkovu, Doskočilovu a Dočkalovu
čtvrtek
5.12.
čtvrtek po 1. neděli adventnív 18:00, za rodiče Smutných, syna, dcery a živou rodinu
pátek
6.12.
pátek po 1. neděli adventnív 18:00, za Gustava Kočího, manželku Marii, rodiče a sourozence
7.12.
Památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církvev 8:00, na úmysl dárce

Příští neděle 8. prosince je druhá neděle adventní. Mše sv.v 9:00 bude sloužena za farnost.

Dnes začíná Rok Bible vyhlášený papežem Františkem.

Dnes se koná v brněnské diecézi sbírka na církevní školství.  Pán Bůh zaplať za všechny vaše dary.

Dnes po mši sv. si naposledy můžete za dobrovolný příspěvek pořídit adventní věnec. Vybranou částku odešleme na pomoc Sýrii přes účet Charity ČR.

Komentované promítání fotografií „Třicet let života naší farnosti ve svobodě“ se koná dnes v 17:30 v Domku.

V pondělí 2. prosince se po mši svaté koná na faře F-klub.

Ve středu 4. prosince přijde sv. Mikuláš na dětskou mši ve farním kostele v 16:30.

Večer chval se ve farním kostele koná ve čtvrtek 5. prosince ihned po mši sv. v 18 hodin.

Pátek 6. prosince je první v měsíci. Uskuteční se návštěva nemocných, od 17 hodin bude v kostele v Žebětíně eucharistická adorace a příležitost ke svátosti smíření.

Adventní duchovní obnova se koná v sobotu 7. prosince od 16 hodin v Domku.

V neděli 8. prosince od 14 hodin se koná v Katolickém domě mikulášská besídka skautských oddílů.

Mimořádná příležitost ke svátosti smíření:
Kohoutovice – sobota 14. prosince; v Domku zpovídá o. Jiří od 14 do 17 hodin.
Žebětín – neděle 15. prosince; v kostele zpovídá o. Jiří od 14 do 15:15, potom ho vystřídá P. Pavel Fatěna do 17 hodin.

Pátek 13. prosince vyhlašuji mimořádným postním dnem naší farnosti. Lze se k němu dobrovolně připojit jakýmkoli způsobem na úmysl uzdravení vztahů v našich rodinách a ve farnosti a za potřeby farníků.