10. března je 1. neděle postní. Tato mše svatá byla sloužena za Růženu a Karla Novotných, manžele Juříčkovy a živé rodiny.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

• Ve středu je výroční den zvolení papeže Františka.

• v pondělí v 17:30 ,dětská‘, za Františka a Annu Beranovy, zemřelé z rodiny Beranovy a Havlíčkovy a živé rodiny;
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích;
  • ve středu v 18:30, za papeže Františka a na jeho úmysly;
  • ve čtvrtek v 18:00, na úmysl dárce;
  • v pátek v 18:00, za Josefa a Pavlínu Andresičovy a živé rodiny;
  • v sobotu v 8:00, za všechny nemocné v naší farnosti;
  • Příští neděle 17. března je 2. neděle postní. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za farnost. V 7:30 a v 10:30 v Kohoutovicích.

• Modlitbu křížové cesty se ve farním kostele se modlíme vždy v pátek – začátek 40 minut přede mší svatou – a v neděli ve 14:30.
  • Děti jsou srdečně zvány v pondělí v 17:00 hodin na faru do dětského sborečku. Budeme se učit písničky, které zazpíváme při dětské mši svaté. Těší se na vás Bára a Kuba Gyönyörovi.
  • V úterý 12. března se koná od 19 hodin v Domku poslední setkání mladých v rámci cyklu „Zaměřeno na život“ na téma „Mám v knihovně Bibli, co s ní?“ V úterý 26.března ve stejný čas a na stejném místě povypráví o světovém setkání mládeže v Panamě jeho účastník P. Zdeněk Drštka.
  • Ve středu 13. března jste zváni na faru, kde od 19:30 bude biblická hodina.
  • Postní duchovní obnova, kterou povede brněnský děkan P. Václav Slouk, se koná v sobotu 23. března od 16 do 20 hodin v Katolickém domě v Žebětíně.
  • V poličce pod kůrem je posledních několik výtisků 14. číslo farního občasníku; k dispozici je také na webu.
  • Malý průvodce postní dobou v papírové verzi je již rozebrán. Zájemci mají možnost stáhnout si do svých mobilních zařízení (mobilů, tabletů apod.) aplikaci Malý průvodce postní dobou. Stažení prostřednictvím služby Google Play je zdarma.