Ohlášky 10. června 2018

10. června je 10. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

• V pondělí je památka sv. Barnabáše, apoštola;
  • ve středu je památka sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve.
Sv. Barnabáš
Sousoší sv. Antonína z Padovy na Karlově mostě

• v pondělí mše svatá v naší farnosti není.
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích;
  • ve středu v 18:30, za Marii Audyovou a rodiče;
  • ve čtvrtek v 18:30, za Veroniku a Jana Bartošovy, Bohumila Štelcla a živé rodiny;
  • v pátek v 18:30, za Františku Beranovou, rodiče, sourozence a duše v očistci;
  • v sobotu v 8:00, na poděkování za osm let kněžství.
  • příští neděle 17. června je 11. v liturgickém mezidobí.
    Mše svatá v 9:00 bude sloužena za Annu a Jaroslava Obrovských, jejich rodiče a sourozence, syna Květoslava, manželku Anežku, syna Pavla a živé rodiny.

• Růženec do Radia Proglas se pojedeme modlit v pondělí 11. června (sraz na zastávce Stamicova v 17:05) a v sobotu 16. června (sraz ve 20:20 před budovou Radia Proglas).
  • V pondělí 11. června nebude ve farním kostele mše svatá.
  • Na setkání farní pastorační rady (žebětínská část) jste zváni na faru ve středu 13. června od 19:30.
  • Rozvrh výuky náboženství na příští rok je vyvěšen na nástěnce a na webu. Přihláška je ke stažení na webových stránkách farnosti, nebo vyplňte papírovou přihlášku, která je na stolku s tiskem, a odevzdejte o. Jiřímu. Přihlášku je třeba vyplnit pro každé dítě, které se má výuky účastnit.
  • Kohoutovická část farní knihovny bude k dispozici v Domku Svaté rodiny do konce prázdnin. Připomínáme, že je stále možné si půjčovat knihy z farní knihovny v kostele v Žebětíně.
  • V neděli 24. června si mohou děti po mši sv. přijít pro odměnu za celoroční aktivitu „vitrážové okno“.
  • Srdečně Vás zveme na výstavu Století sakrální architektury, která bude přístupná v kryptě katedrály sv. Petra a Pavla od 15. června do 30. září 2018. Měly by v ní být i exponáty týkající se našeho farního kostela sv. Bartoloměje.