Dnes je 10. listopadu – 32. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

Liturgické oslavy v týdnuBohoslužby
11. 11.
Památka sv. Martina, biskupav 18:00, za zemřelou Františku Kozlovou, manžela, děti, vnuky a snachu Ludmilu
12. 11.
Památka sv. Josafata Kunceviče, biskupa a mučedníkamše sv. v Kohoutovicích v 17:30, za zemřelou rodinu Vávrovu a Mikulíčkovu
13. 11.
Památka sv. Anežky České, pannyv 16:30, ‚dětská‘, za zachování svobody a demokracie v naší zemi a na poděkování za 30. výročí svatořečení sv. Anežky
14.11.
Čtvrtek 32. týdne v mezidobív 18:00, za vnitřní uzdravení
15. 11.
Pátek 32. týdne v mezidobív 18:00, na poděkování za dar života s prosbou  o přímluvu Panny Marie a za zemřelou kamarádku Romanu k 1. výročí úmrtí
16. 11.
Sobota 32. týdne v mezidobív 8:00, na úmysl dárce

Příští neděle 17. listopadu je 33. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za  Jitku Skopalovou a živé rodiny.

V pondělí 11 listopadu se pojedeme modlit růženec do radia Proglas. Sraz na zastávce Stamicova je v 17:05.

Ve čtvrtek 14. listopadu se po mši sv. ve farním kostele koná večer chval.

V sobotu 16. listopadu bude ve farním kostele pokřtěn Petr Gajdoš.

Příští neděli 17. listopadu proběhne po obou mších sv. v kapli sv. Rodiny žehnání svatomartinského vína s ochutnávkou.

Vše o letošní výrobě adventních věnců 23. listopadu je na nástěnce a na webu. Letos můžete kromě věnce pro sebe vyrobit i „dobročinné“ věnce, které budou 24. 11. a 1. 12. po mších sv. v kapli a farním kostele nabízeny za dobrovolný příspěvek; vybranou částku odešleme na pomoc Sýrii přes účet Charity ČR.