10. února je 4. neděle v liturgickém mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za nemocnou osobu.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

Liturgické oslavy v týdnu

 • V pondělí je nezávazná památka Panny Marie Lurdské; zároveň je Světový den nemocných
Panna Maria Lurdská

Bohoslužby

 • v pondělí v 8:00, za zesnulé dobrodince (mešní fundace);
 • ve čtvrtek v 18:00, za rodinu Linduškovu a Smutných a živé rodiny;
 • v pátek v 18:00, na úmysl celebranta;
 • v sobotu v 8:00, za Marii a Antonína Zaplatilovy, jejich rodiče, celou zemřelou přízeň a živé rodiny.
 • Příští neděle 17. února je 6. v mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za farnost.

Oznámení

 • Příští neděli 17. února se uskuteční sbírka Haléř sv. Petra. Pán Bůh zaplať za každý dar. Prostředky získané v rámci sbírky jsou určeny k tomu, aby Svatý otec mohl jménem celé církve přispět ke zmírnění následků neštěstí, pomoci obětem válečných konfliktů, živelných katastrof, uprchlíkům a dalším lidem v nouzi.
 • Změna pořadu bohoslužeb o jarních prázdninách: pondělí 11. února mše sv. v Žebětíně už v 8:00, v úterý a ve středu mše sv. není, ani společenství mládeže. Biblická hodina se přesouvá na středu 20. 2. v 19 hodin.
 • V pondělí 11. února není v Proglase růženec, ale mše svatá.
 • Zítra začíná Národní týden manželství. Naše farnost se k němu připojí příští neděli 17. února při mších sv. hromadným požehnáním manželům. V úterý 12. února v rámci týdne manželství přednáší od 17:30 do 19 hodin v Centru naděje a pomoci Mgr. Antonín Brtník na téma Co zraňuje a zabíjí manželství? Vstupné dobrovolné, rezervace na webu www.cenap.cz nutná.
 • Vstupenky na farní ples jsou v prodeji vždy po mši sv. u pana Pavla Šalomona dnes a 17. února. Prosíme o pomoc při organizaci plesu. Také budeme rádi za případné sponzorské a věcné dary do tomboly; můžete je nezabalené donést na faru nejpozději v pátek 22. února po večerní mši svaté. Prosíme také o pomoc při balení darů v pátek 22. února od 18 hodin.
 • Společenství modliteb matek zve nové členky. Setkání se konají každé pondělí od 18:30 v Domku.
 • Postní duchovní obnova s brněnským děkanem P. Václavem Sloukem se koná v sobotu 23. března od 16 hodin v Katolickém domě.
 • Na stolku s tiskem se můžete již předběžně přihlašovat na farní pouť do Neratova 1. června.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Close Menu