Ohlášky 11. listopadu 2018

11.listopadu je třicátá druhá neděle v liturgickém mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

• V pondělí je památka sv. Josafata Kunceviče, biskupa a mučedníka;
  • v úterý je památka sv. Anežky české, panny;
  • v sobotu je památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice.
Sv. Josafat Kuncevič
Sv. Anežka Česká
Sv. Alžběta Uherská

• v pondělí v 17:30, dětská‘ ‚ za rodiče Gabrielovy, Brázdovy a živé rodiny;
  • v úterý v 17:30 v kapli v Kohoutovicích.
  • ve středu v 18:00, za zemřelého Františka Paulíka;
  • ve čtvrtek v 18:00, za Jakuba Kordeka;
  • v pátek v 18:00, za rodinu Trčkovu s prosbou o přímluvu Panny Marie, a za kamarádky s prosbou o uzdravení;
  • v sobotu v 8:00, za Vladimíra Drdlíka, rodiče, sourozence a příbuzné;
  • Příští neděle 18. listopadu je 33. v liturgickém mezidobí.
    Mše sv. v 9:00 bude sloužena za Jitku Skopalovou a živé rodiny.

• Dnes ve 13.30 se v Žebětíně rozezní zvony jako připomínka konce první světové války. V 16 hodin se pak v Žebětíně koná koncert duchovní hudby. Varhaník Ondřej Mucha z Prostějova přednese skladby z děl starých mistrů.
  • Růženec do Radia Proglas se pojede kohoutovické společenství modlit v pondělí 12. listopadu, sraz na zastávce Stamicova v 17.05 a žebětínské společenství v sobotu 17. listopadu, sraz ve 20.20 před budovou Radia Proglas.
  • Příští neděli 18. listopadu zde bude mši svatou v 9 hodin slavit P. Pavel Hověz, farář farnosti Brno-Lesná, který vás rovněž bude informovat o průběhu stavby nového kostela na Lesné a o možnostech, jak ji podpořit.
  • Příští neděli rovněž v Kohoutovicích oslavíme Den Bible – od 16 hodin v kapli čtení z Písma, následuje přednáška v Domku na téma Latina v Bibli a církvi. Prosíme, zapište se na čtení z Písma do formuláře na stolku s tiskem.
  • Schůze obou částí farní pastorační rady se koná v pondělí 19. listopadu v 19 hodin na faře v Žebětíně. Hosté z řad farníků jsou vítáni též.
  • Petici na podporu manželství lze ještě stále podepisovat na stolku s tiskem.