Dnes je 12. ledna – svátek Křtu Páně; končí vánoční doba.  Tato mše svatá byla sloužena za Růženu Linduškovou, manžela, rodiče a živou rodinu.

DatumLiturgické oslavy v týdnuBohoslužby
pondělí
13. 1.
pondělí 1. týdne v mezidobív 18:00, za Jaroslava Zemana, dvě manželky a syna Jiřího
úterý
14. 1.
úterý 1. týdne v mezidobímše sv. v Kohoutovicích v 17:30, za tragicky zesnulého syna Pavla a oběti silničních nehod
středa
15. 1.
středa 1. týdne v mezidobív 16:30 (dětská), za zemřelou maminku a její příbuzné
čtvrtek
16. 1.
čtvrtek 1. týdne v mezidobív 18:00, za Josefu Trčkovou, manžela, dvoje rodiče a sourozence
pátek
17. 1.
památka sv. Antonína Velikého, opatav 18:00, za Růženu a Karla Novotných, manžele Františka a Františku Juříčkovy a živou rodinu
18. 1.
památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanův 8:00, na jistý úmysl a na poděkování

Příští neděle 19. ledna je 2. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za farnost.

V pondělí 13. ledna se pojedeme modlit růženec do radia Proglas. Sraz na zastávce Stamicova je v 17:05.

Příprava dětí na 1. sv. přijímání začíná 14. ledna v Žebětíně a 16. ledna v Kohoutovicích. Po dobu konání (do půli května) budou čtvrteční úřední hodiny začínat až v 16 hodin.

Farní ples se koná 8. února. Vstupenky budou v prodeji po mši sv. 26. ledna a 2. února. Také budeme rádi za případné sponzorské a věcné dary do tomboly; můžete je nezabalené donést do čtvrtka 6. února na faru. Děkujeme. Prosíme také o pomoc při organizaci plesu.  Informace u P. Doffkové.

Prosíme vás, kteří máte k proplacení účtenky z farního účtu za loňský rok, abyste je přinesli do příští neděle. Prosím také všechny, kteří v loňském roce přispěli na provoz a aktivity farnosti a budou potřebovat potvrzení o daru pro daňové účely, aby se přihlásili na farní email, SMS zprávou nebo formulářem na webu. Vyplněná potvrzení o daru si budete moci vyzvednout v průběhu února v sakristii vždy po nedělní mši svaté.

Od 18. do 25. ledna se koná Týden modliteb za jednotu křesťanů. V úterý 21. ledna se v 17:30 v kapli Svaté rodiny v Kohoutovicích koná ekumenická bohoslužba slova, kázání pronese Luboš Raus z Církve bratrské.

V sobotu 18. ledna budou ve farním kostele pokřtěny Anna Terezie Hudcová a Sofie Malá.

V sobotu 25. ledna hodlají ve farním kostele uzavřít manželství pan Ronald-Tomáš Janíček z farnosti Brno – Bystrc a slečna Michaela Krychtálková z naší farnosti.