Ohlášky 12. listopadu 2017

12. listopadu je 32. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za rodinu Březinovu a Viležínskou.

• V pondělí je památka sv. Anežky České, panny;
  • v pátek je památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice.

Klepnutím na obrázek můžete zobrazit životopis světce nebo text ke svátku.

Sv. Anežka Česká
Sv. Alžběta Uherská

• v pondělí v 17:30 (dětská), na poděkování za 10 let manželství s prosbou o další požehnání;
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích,
  • ve středu v  18:00, za Marii Černou, manžela a rodiče;
  • ve čtvrtek v 18:00, za Julii Rozbořilovou, dva manžele, syna a rodiče;
  • v pátek v 18:00, za Jitku Skopalovou a živou rodinu;
  • v sobotu v 8:00, za všechny zemřelé z rodiny Černých, Ciglerových a živé rodiny.
  • příští neděle 19. listopadu je 33. v liturgickém mezidobí. Mše svatá v 9:00 bude sloužena za farnost.

• Růženec v Proglase tentokrát není, místo něj bude přenášena mše svatá.
  • Chrámový sbor zkouší každý pátek od 18:30.
  • V neděli 19. listopadu od 16 hodin oslavíme v Domku v Kohoutovicích Den Bible čtením z Písma a přednáškou.
  • Povídání o Kurzu alfa v naší farnosti se uskuteční v úterý 28. listopadu od 18:15 do 19:30 rovněž v Domku Svaté rodiny.
  • Adventní věnce budeme opět v Domku Svaté rodiny vyrábět v sobotu 2. prosince mezi 14 a 17 hodinou. Bližší informace jsou na vývěsce a webu.
  • V sobotu 9. prosince jste zváni na adventní duchovní obnovu s otcem Jiřím Jenišem, farářem v Osové Bítýšce a ředitelem DCŽM.
  • Připomínáme, že děti na 1. sv. přijímání bude od 9. ledna připravovat otec Jiří v Žebětíně na faře v úterý od 13:15 do 14:00, v Kohoutovicích v Domku ve čtvrtek od 14:30 do 15:15.