• Post Category:Ohlášky

13. října je 28. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

Liturgické oslavy v týdnu

 • v úterý je památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve;
 • ve čtvrtek je památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka;
 • v pátek je svátek sv. Lukáše, evangelisty.

Bohoslužby

 • v pondělí v 18:00, za rodinu Jedličkovu a celou zemřelou přízeň;
 • ve středu ve 14:00, za zesnulého Miroslava Svobodu (pohřební mše sv.);
 • v 16:30, dětská‘, za zemřelého Bohumíra Ulrycha, žijící manželku Marii Ulrychovou a za živé rodiny;
 • ve čtvrtek v 18:00, za zemřelého Bohumila Hudečka, manželku Anežku, syna Jaromíra a živé rodiny;
 • v pátek v 18:00, za Vladimíra Marečka, dvoje rodiče Růženu a Stanislava Horáčkovy a živé rodiny;
 • v sobotu v 8:00, za Marii a Augustina Svobodovy, syna, rodiče a za nemocnou osobu

Příští neděle 20. října je 29. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za Květoslava a Miroslavu Linduškovy, dvoje rodiče a živé rodiny.

Oznámení

 • Příští neděle 20. října je celosvětový misijní den, rovněž si připomeneme mimořádný misijní měsíc vyhlášený papežem Františkem na letošní říjen. O této neděli proběhne v naší farnosti tradiční sbírka Misijní koláč, jejíž výtěžek poputuje na Papežská misijní díla. Kostelní sbírka bude rovněž určena na misie. Děkujeme, že přispějete penězi nebo přinesením něčeho dobrého. Děkujeme také skautským oddílům za personální zajištění akce.
 • Farní dobročinný bazar můžete navštívit ještě dnes do 12:30 v Domku Svaté rodiny. Prosíme o pomoc s úklidem dnes v 17 hodin.
 • V pondělí 14. října se pojedeme modlit růženec do radia Proglas. Sraz na zastávce Stamicova je v 17:05. Pro společenství modlitby růžence v Proglasu hledáme zároveň nové posily; vítány jsou maminky s dětmi, ale nejen ony. Kontakt: paní Irena Čornejová, telefon 607136724.
 • V sobotu 19. října bude v kapli Svaté rodiny pokřtěna Edita Vránová.
 • Od neděle 20. října odpoledne do pátku 25. října dopoledne je otec Jiří na duchovních cvičeních. Odpadá výuka náboženství v jeho skupinách na ZŠ Otevřená a Pavlovská (pouze náboženství 7. – 9. tříd na faře bude), ve všední dny od pondělí do čtvrtka se nekonají bohoslužby.

Napsat komentář