14. července je 15. neděle v liturgickém mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za Františka Lindušku, rodiče Kosovy, dceru a vnučku.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

• V pondělí je památka sv. Bonaventury z Bagnoreggia, biskupa a učitele církve;
  • v úterý je nezávazná památka Panny Marie Karmelské.

• Příští neděle 21. července je 16. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za farnost.

• Otec Jiří je od 14. do 26. 7. mimo farnost, zároveň od 15. do 20. 7, nebude k dosažení ani na mobilu. Bohoslužby ve všední dny ani úřední hodiny se nekonají. V případě nutné potřeby zaopatření svátostmi nebo pohřbu kontaktujte farnost Brno-Bystrc. Tato farnost zajistí také zástupy v neděli 21. července. Bližší informace včetně kontaktů na bystrckou farnost jsou na venkovní nástěnce.
  • Z důvodu nepřítomnosti o. Jiřího i paní kostelnice se případné pohřby ve farním kostele budou moci konat až od 21. července.
  • Tradiční mše svatá ostrovačické farnosti u Helenčiny Studánky se koná ve středu 24. července v 17 hodin.
  • Manželské ohlášky: dne 27. 7. hodlají ve farním kostele uzavřít manželství pan Josef Baldr a slečna Sandra Krausová, oba z naší farnosti.
  • Na stolku s tiskem jsou ke koupi puzzle kostela, kaple a farní želvy, kus za 200 Kč. Peníze vhoďte do kasičky na příspěvky na tisk.