Ohlášky 15. července 2018

15. července je 15. neděle v mezidobí. Mše svatá v 9:00 byla sloužena za farnost.

• V pondělí je nezávazná památka Panny Marie Karmelské.

• Ve všední dny příštího týdne se v naší farnosti bohoslužby nekonají.
  • příští neděle 22. července je 16. v liturgickém mezidobí.
    Mše svatá v 9:00 bude sloužena za farnost.
    V 7:30 v Kohoutovicích.

• Otec Jiří je od 14. do 27. 7. mimo farnost. Bohoslužby ve všední dny ani úřední hodiny se nekonají. V případě nutné potřeby zaopatření svátostmi nebo pohřbu kontaktujte farnost Brno-Bystrc, případně Brno-Starý Lískovec. Bližší informace včetně telefonních kontaktů jsou na venkovní nástěnce a na webu.
  • Růženec do Radia Proglas se pojedeme modlit v sobotu 21. července (sraz ve 20:20 před budovou Radia Proglas).
  • Termín tradiční mše svaté u Helenčiny Studánky se do napsání těchto ohlášek nepodařilo zjistit; sledujte prosím webové stránky ostrovačické farnosti www.orik.cz.