Dnes je 15. září – 24. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

• v pondělí je v moravských diecézích nezávazná památka sv. Ludmily, mučednice;
  • v pátek je památka sv. Ondřeje Kim-Taegona, kněze, Pavla Chong Ha-sanga a druhů, korejských mučedníků;
  • v sobotu je svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty.

• v pondělí v 18:00, za živé a zemřelé Ludmily v naší farnosti;
  • ve středu v 16:30 (dětská), za Václava Pařila, Pavla Pilného a živé rodiny;
  • ve čtvrtek v 18:00, za Bohuslavu Smrčkovou a manžela;
  • v pátek v 18:00, za Ladislava Stejskala, manželku, dceru, pravnučku a dvoje rodiče;
  • v sobotu v 8:00, za živou rodinu Černou, Ciglerovu, Pachrovu, všechny duše v očistci, za Zdenku Füglerovou, Růženu Havlíčkovou a dr. Mráčka.

Příští neděle 22. září je 25. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za živé a zemřelé z rodiny Prokešovy a Jurčekovy.

• Příští neděli 22. září se koná sbírka do Fondu na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze – PULS. Svým darem podpoříte službu kněží a život v naší diecézi. Více informací najdete na stránce fond.biskupstvi.cz. Příští neděli také v souvislosti se sbírkou přečteme slovo otce biskupa Vojtěcha.
  • Farní den dnes začne požehnáním ve 14:30 ve farním kostele. Prosíme o pomoc při chystání od 13 hodin a úklidu od 19 hodin.
  • Zítra 16. září začíná výuka náboženství.
  • V úterý 17. září začíná příprava na biřmování. Prosíme o modlitbu.
  • Ve středu 18. září jste zváni do Otevřeného společenství. Začátek v 19:30 v Domku.
  • Ve čtvrtek 19. září se koná první letošní společenství děvčat.
  • Na základě výzvy ČBK si v sobotu 21. září připomeneme Mezinárodní den míru zvoněním na kostelní zvony v 18 hodin.
  • Kurz alfa začíná ve středu 25. září, pozvěte své hledající příbuzné a známé. Děkujeme za modlitbu za požehnání pro hosty i sloužící.
  • 1. – 13. října se koná farní dobročinný bazar. Více na webu, nástěnce a lístcích u východu z kostela.