17. března je 2. neděle postní. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

• V úterý je slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie.
Sv. Josef

• v pondělí v 17:30 ,dětská‘, za Josefa Habra, bratra Jaroslava, dvoje rodiče, celou zemřelou přízeň a živé rodiny;
  • v úterý v 8:00, s prosbou za uzdravení a za dar života;
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích;
  • ve středu v 17:30, na úmysl celebranta;
  • ve čtvrtek v 18:00, za zemřelého tatínka;
  • v pátek v 18:00, úmysl zatím volný;
  • v sobotu v 8:00, úmysl zatím volný ;
  • Příští neděle 24. března je 3. neděle postní. Mše sv. v 9:00 bude sloužena na jistý úmysl. V 7:30 a v 10:30 v Kohoutovicích.

• Modlitbu křížové cesty se ve farním kostele se modlíme vždy v pátek – začátek 40 minut přede mší svatou – a v neděli ve 14:30. Příští neděli 24. 3. jsou na křížovou cestu srdečně zvány všechny děti
  • V úterý je slavnost sv. Josefa; mše svatá bude mimořádně v 8:00 ráno. Mše svatá ve středu bude posunuta na 17:30.
  • Postní duchovní obnova, kterou povede brněnský děkan P. Václav Slouk, se koná v sobotu 23. března od 16 do 20 hodin v Domku v Kohoutovicích.
  • V pátek 5. dubna jste zváni na setkání s národní koordinátorkou hnutí Modlitby matek paní Markétou Klímovou. Začátek v 18:30 v Domku v Kohoutovicích, malé občerstvení bude na místě, večer završíme modlitbou matek. Setkání je otevřené všem, nejen fyzickým matkám. V případě zájmu bude v době modlitby žen/matek paralelní modlitba mužů/otců v kapli. Křížová cesta v kapli začne mimořádně již v 18 hodin.