Ohlášky 18. března 2018

18. března je pátá neděle postní. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

• v pondělí v 17:30, úmysl zatím volný.
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích;
  • ve středu v 18:00, na úmysl dárce;
  • ve čtvrtek v 18:00, za rodiče Ševčíkovy, děti, vnuka a celou přízeň;
  • v pátek v 18:00, za Vladimíra a Marii Kozlovy, rodiče, sourozence a živé rodiny
  • v sobotu v 8:00, za Andělu Kozlovou, manžela, děti, dvoje rodiče, a celou zemřelou přízeň.
  • Příští neděle 25. března je Květná, začíná Svatý týden.
    Mše svatá v 9:00 bude sloužena za zemřelého Josefa Michka.

• Srdečně zveme všechny děti a mládež na křížovou cestu, která proběhne dnes od 14:30 v kostele sv. Bartoloměje. Všechny děti se budou moci aktivně zapojit, čtením nových textů křížové cesty i nesením kříže. Sraz budeme mít ve 14:15 v sakristii, kde se všechny děti i čtenáři dozví, jak bude modlitba probíhat a odtud společně vyrazíme. Celá křížová cesta se bude konat uvnitř kostela.
  • V neděli 25. března jste pak zváni na křížovou cestu se skauty. Sraz v 15 hodin nad zastávkou MHD Libušina třída (trolej. 37 směr Kohoutovice). Předpokládaný konec kolem 17 hodin v Jundrově. Cesta je zpevněná, vhodná i pro kočárky.
  • V pondělí 19. března je slavnost sv. Josefa, mše sv. v Žebětíně nebude ‚dětská‘, nekoná se ani nácvik zpěvu pro děti.
  • V pátek 23. března se uskuteční mimořádný postní den naší farnosti. Lze se k němu dobrovolně připojit jakýmkoli způsobem na úmysl uzdravení vztahů v našich rodinách a ve farnosti a za potřeby farníků.
  • Příležitost k předvelikonoční svátosti smíření (mimo běžných časů přede mší sv.):
    Kohoutovice: sobota 24.3., Domek sv. Rodiny, 14:00-16:00 P. Jiří a P. Josef Beneš.
    Žebětín: neděle 25.3., farní kostel, začátek po Křížové cestě (15:00) ca do 17:00; P. Jiří.
  • V sakristii se již můžete přihlašovat na farní pouť 12.5.