Ohlášky 18. listopadu 2018

18.listopadu je třicátá třetí neděle v liturgickém mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za Jitku Skopalovou a živé rodiny.

• Ve středu je památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě;
  • ve čtvrtek je památka sv. Cecílie, panny a mučednice;
  • v sobotu je památka sv. Ondřeje Dúng-Laca, kněze, a druhů, mučedníků.

• v pondělí v 17:30, dětská ‚na jistý úmysl;
  • v úterý v 17:30 v kapli v Kohoutovicích.
  • ve středu v 8:00, za Marii Černou, manžela a rodiče;
  • ve čtvrtek v 18:00, za Zdeňka Böhma, dvoje rodiče a celou zemřelou přízeň;
  • v pátek v 18:00, za Františka Jelínka, manželku a sestru Františku;
  • v sobotu ve 13:00, za zemřelého ing. Josefa Lišku (zádušní);
  • Příští neděle 25. listopadu je Slavnost Ježíše Krista Krále-poslední neděle v liturgickém mezidobí.
    Mše sv. v 9:00 bude sloužena za farnost.

• Vezměte prosím na vědomí změnu v pořadu bohoslužeb: ve středu bude mše svatá již v 8:00 ráno – otec Jiří má večer zástup ve farnosti Zábrdovice – a v sobotu bude zádušní mše svatá až ve 13:00 odpoledne.
  • Dnes oslavíme v Kohoutovicích Den Bible – od 16:00 čteme v kapli ze Skutků apoštolů, od 17:45 navazuje v Domku přednáška dr. Pavla Černušky na téma Latina v Bibli a církvi.
  • Schůze obou částí farní pastorační rady se koná v pondělí 19. listopadu v 19 hodin na faře v Žebětíně. Hosté z řad farníků jsou vítáni též.
  • V pondělí 26. 11. bude v odpoledních hodinách v Žebětíně velmi pravděpodobně pohřební mše svatá; výuka náboženství na ZŠ Otevřená a na faře se v tento den nekoná.
  • Kohoutovičtí žáci ZUŠ Veveří zvou na flétnový koncert v úterý 27. listopadu po mši sv. v 18:15 v Domku v Kohoutovicích.
  • Adventní věnec si můžete vyrobit v sobotu 1. prosince mezi 14 a 17 hodinou v Domku v Kohoutovicích.
  • Od 18:30 bude pak tamtéž otec Jiří promítat fotky z letošní cesty na Island. Bližší informace o obou akcích jsou na vývěsce a webu.
  • V sobotu 8. prosince se v Domku v Kohoutovicích koná adventní duchovní obnova, kterou povede P. František Koutný, farář v Troubsku.
  • Kdo by chtěl pomoci s předvánočním mytím oken na faře, ozvěte se prosím paní Ireně Čornejové.