Dnes je 17. listopadu – 33. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za Jitku Skopalovou a živou rodinu.

DatumLiturgické oslavy v týdnuBohoslužby
pondělí 18. 11.památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě v 18:00, za Andělu a Jana Kozlovy, jejich rodiče a děti a za živé rodiny
úterý 19. 11.památka sv. Cecílie, panny a mučednicemše sv. v Kohoutovicích v 17:30, za živou a zesnulou rodinu Chmelíkovu
středa 20. 11.středa 33. týdne v mezidobív 16:30, ‚dětská‘, za Zdeňka Böhma, dvoje rodiče, celou zemřelou přízeň a živé rodiny
čtvrtek 21. 11.čtvrtek 33. týdne v mezidobív 18:00, za Marii Černou a manžela
pátek 22. 11.pátek 33. týdne v mezidobív 18:00, na úmysl celebranta
sobota 23. 11.sobota 33. týdne v mezidobív 8:00, úmysl zatím volný

Příští neděli 24. listopadu je Slavnost Ježíše Krista Krále, poslední neděle tohoto liturgického roku. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za farnost.

Oznámení

Dnes celá církev slaví Den Bible; připojujeme se dobrovolnou sbírkou, z níž jde ¼ na České katolické biblické dílo a ¾  České biblické společnosti. Obě organizace se zabývají vydáváním Písma a mnoha materiálů pro práci s ním, pořádají přednášky, výrobu biblických postaviček apod.

Schůze žebětínské části farní pastorační rady se koná v pondělí 18. listopadu v 19:00 na faře v Žebětíně. Hosté z řad farníků jsou velmi vítáni.

Vše o letošní výrobě adventních věnců 23. listopadu je na nástěnce a na webu. Prosíme, přihlaste se do středy 20. listopadu. Letos můžete vyrobit rovněž „dobročinné“ věnce, které budou 24. 11. a 1. 12. po mších sv. v kapli a farním kostele nabízeny za dobrovolný příspěvek; vybranou částku odešleme na pomoc Sýrii přes účet Charity ČR.

V neděli 1. prosince přijďte v 17:30 do Domku na komentované promítání fotek „30 let života farnosti ve svobodě“.

V sobotu 23. listopadu budou v kapli Svaté rodiny pokřtěni František Nesvadba a Sára Zachová.

Příští neděli 24. listopadu v 16:00 bude schůze klubu křesťanských seniorů v Domku Sv. rodiny v Kohoutovicích. Všichni, nejen členové klubu, jsou zváni na představení divadla malých forem “Hospůdka U podkovy pro štěstí“ autora Václava Baura. Jde o hodinovou hru o smyslu života, která nepostrádá prvky humoru. Vstupné dobrovolné.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Close Menu