18. srpna je 20. neděle v liturgickém mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

• v úterý je památka sv. Bernarda, opata a učitele církve;
  • ve středu je památka sv. Pia X, papeže;
  • ve čtvrtek je památka Panny Marie Královny;
  • v sobotu je v naší farnosti titulární slavnost sv. Bartoloměje, apoštola.

• v pondělí v 17:30, za Antonína Horáka, dvě manželky a syna Oldřicha;
  • ve středu v 18:00, za zesnulé dobrodince (mešní fundace);
  • ve čtvrtek v 18:00, za oběti neštěstí v horách;
  • v pátek v 18:00, za Zdeňku Karkošovou, živou rodinu a za duše v očistci;
  • v sobotu v 8:00, za Ladislava Černého, syna, bratra a rodiče.

Příští neděli 25. srpna oslavíme výročí posvěcení našeho farního kostela. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za žebětínskou chasu.

• V sobotu 24. srpna jste zváni na Bartolomějské hody. Ve farním kostele bude v 15:30 požehnání chase a poté Česká a Moravská beseda pod májou. Od 20 hodin v Katolickém domě hodová zábava.
  • Na základě žádosti některých z vás je zřízena ve farním kostele nástěnka pro farní inzerci ve farním kostele vedle zpovědní místnosti. Cokoli na ní chcete uveřejnit, je nutné konzultovat s farářem.
  • Manželské ohlášky: dne 31. 8. hodlají ve farním kostele uzavřít manželství pan Ondřej Švéda a slečna Ludmila Březinová, oba z naší farnosti.