Dnes je 19. ledna – 2. neděle v liturgickém mezidobí.  Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

DatumLiturgické oslavy v týdnuBohoslužby
pondělí
20. 1.
pondělí 2. týdne v mezidobív 18:00, za rodinu Musilovu a Kaštovských
úterý
21. 1.
památka sv. Anežky Římské, panny a mučednicev 11:00, za zesnulého Jana Kozla (pohřební mše sv. s uložením na hřbitově v Žebětíně)
středa
22. 1.
středa 2. týdne v mezidobív 16:30 (dětská), za zemřelou maminku a její příbuzné
čtvrtek
23. 1.
čtvrtek 2. týdne v mezidobív 18:00, za usmíření v rodině
pátek
24. 1.
památka sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církvev 18:00, za Marii Drgovou, manžela a dvoje rodiče
25. 1.
svátek Obrácení svatého Pavla,  apoštolav 8:00, za Ludmilu Sýsovou, manžela Jaroslava, rodiče a sourozence

Příští neděle 26. ledna je 3. v liturgickém mezidobí; papež František tuto neděli vyhlásil nedělí Božího slova a začíná jí rok Božího slova. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za Jana Kříže, zetě Michala a živé rodiny.

Ve Tříkrálové sbírce se na území celé naší farnosti vybralo celkem 155 420 Kč; v Žebětíně 92 796 Kč a v Kohoutovicích 61 354 Kč do kasiček a 1 270 prostřednictvím platebního terminálu. Děkujeme všem organizátorům a přispěvatelům.

Farní ples se koná 8. února. Vstupenky budou v prodeji po mši sv. 26. ledna a 2. února. Také budeme rádi za případné sponzorské a věcné dary do tomboly; můžete je nezabalené donést na faru nejpozději do pondělí 3. února. Přivítáme i dárkové tašky, košíky, krabičky na víno apod. Prosíme také o pomoc při organizaci plesu. Informace u P. Doffkové. Do 25. ledna slavíme Týden modliteb za jednotu křesťanů. V úterý 21. ledna se v 17:30 v kapli koná ekumenická bohoslužba slova, kázání pronese Luboš Raus z Církve bratrské.