Ohlášky 2. července 2017

2. července je 13. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

• V pondělí je svátek sv. Tomáše, apoštola;
  • ve středu je slavnost sv. Cyrila, mnicha, a sv. Metoděje, biskupa, patronů Evropy a hlavních patronů Moravy – doporučený svátek.

Klepnutím na obrázek můžete zobrazit životopis světce nebo text ke svátku.

Sv. Tomáš
Sv. Cyril a Metoděj

• v pondělí v 17:30, za uzdravení vztahu v rodině;
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích,
  • ve středu v 18:30, na úmysl celebranta;
  • ve čtvrtek v 18:30, úmysl zatím volný;
  • v pátek v 18:30, úmysl zatím volný;
  • v sobotu v 8:00, úmysl zatím volný.
  • příští neděle 9. července 2017 je 14. v liturgickém mezidobí.  Mše sv. v 9:00 bude sloužena za Miroslava Audyho, manželku, dceru, sourozence a rodiče.

• Sbírka na bohoslovce a formaci kněží z minulé neděle vynesla v celé farnosti 11.400 Kč a již byla odeslána na děkanství. Pán ať odplatí vaše dary.
  • Pátek 7. července je první v měsíci. Uskuteční se návštěva nemocných, od 17 hodin bude v kostele v Žebětíně eucharistická adorace a příležitost ke svátosti smíření.
  • Na nástěnce u vchodu je možné si přečíst zápis ze zasedání farní pastorační rady.
  • Ve středu začíná na výstavišti Katolická charismatická konference. Je možné se přihlásit na jeden den nebo na celou dobu následovně:
    Typ poplatku   Od 10. 6. 2017 Jednodenní poplatek
    Snížený poplatek   300,- Kč 100,- Kč
    Plný poplatek   490,- Kč 200,- Kč

Snížený poplatek platí: důchodci, držitelé průkazu ZTP, mládež 15-18 let a studenti.
    Mládež do 15-ti let, držitelé průkazu ZTP/P a jejich doprovod má účast na konferenci bezplatnou.