Dnes je 2. února – svátek Uvedení Páně do chrámu (Hromnice). Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

Datum Liturgické oslavy v týdnu Bohoslužby
pondělí
3. 2.
pondělí 4. týdne v mezidobív 18:00, za rodinu Ulmanových
úterý
4. 2.
úterý 4. týdne v mezidobímše sv. v Kohoutovicích v 17:30, na určitý úmysl
středa
5. 2.
památka sv. Agáty, panny a mučednicev 11:00, za zesnulého Oleka Velyhorského (pohřební mše svatá);a v 16:30 (dětská), za zemřelou maminku a její příbuzné
čtvrtek
6. 2.
památka sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníkův 18:00, za Blaženu Minaříkovou, manžela a dvoje rodiče
pátek
7. 2.
pátek 4. týdne v mezidobív 18:00, za uzdravení a zdraví v rodině
8. 2.
sobota 4. týdne v mezidobív 8:00, za Růženu Prokešovou, sourozence, manžela, dvě dcery, vnučku a živé rodiny

Příští neděle 9. února je 5. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za rodiče Sýsovy a jejich děti.

Nyní jste srdečně zváni do farní kavárny.

Vstupenky na farní ples jsou v prodeji ještě dnes po mši sv. u Pavla Šalomona. Případné dary do tomboly doneste, prosíme, na faru nejpozději v pondělí 3. února po mši sv. Prosíme o pomoc při úklidu sálu v neděli 9. února v 10h. Děkujeme za všechny dary i za pomoc!

V pondělí 3 února se po mši svaté koná na faře F-klub.

Biblická hodina se koná ve středu 5. února v 19:30 na faře.

Na večer chval ve farním kostele v Žebětíně jste zváni ve čtvrtek 6. února. V rámci večera bude také možnost přijmout přímluvnou modlitbu.

Pátek 7. února je první v měsíci. Uskuteční se návštěva nemocných, od 17 hodin bude v kostele v Žebětíně eucharistická adorace a příležitost ke svátosti smíření.

Od 10. do 16. února probíhá 14. ročník Národního týdne manželství http://www.tydenmanzelstvi.cz/ Brněnské Centrum pro rodinu a sociální péči pořádá v jeho rámci v úterý 11. února v 17h přednášku jáhna Mgr. Jana Špilara „Manželství v síti“ – Jak ochránit naši partnerskou komunikaci před vlivy internetu a sociálních sítí. Jak vybudovat ochranou síť v našem manželství a ve vztazích. Modlitba srdce, a jak nám pomáhá ke sjednocení s Bohem a s partnerem. https://www.crsp.cz/manzelstvi-v-siti/ Vstupné je dobrovolné.

V sobotu 8. února bude ve farním kostele pokřtěn Josef Čermák.

Ve středu 12. února v 18:30 se v kapli Svaté rodiny koná večer chval, který povede společenství Modlitba tancem, působící pod záštitou Pastoračního střediska brněnské diecéze. Můžete se připojit k modlitbě zpěvem, ale i gesty a tancem.