20. ledna je 2. neděle v liturgickém mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

• V pondělí je památka sv. Anežky Římské, panny a mučednice;
  • ve čtvrtek je památka sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církve;
  • v pátek je svátek Obrácení svatého Pavla;
  • v sobotu je památka sv. Timoteje a Tita, biskupů.
Sv. Anežka Římská
Sv. František Sáleský
Obrácení sv. Pavla, apoštola

• v pondělí v 17:30, ‚dětská‘, za zemřelé dobrodince (mešní fundace);
  • v úterý v 17:30, v Kohoutovicích;
  • ve středu v 18:00, za zesnulou Jaroslavu Strouhalovou (zádušní mše sv.);
  • ve čtvrtek v 18:00, za Marii Drgovou, manžela a dvoje rodiče;
  • v pátek v 8:00, na úmysl celebranta;
  • v sobotu v 8:00, na úmysl celebranta.
  • Příští neděle 20. ledna je třetí v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za za Jana Kříže, zetě Michala a živé rodiny.

• Věnujte prosím pozornost změně pořadu bohoslužeb v pátek a sobotu – o. Jiří jede na víkend s ministranty. V pátek je mše sv. v 8:00 ráno, v sobotu mše sv. není.
  • Po dobu přípravy dětí na 1. sv. přijímání (10. ledna – 16. května) budou čtvrteční úřední hodiny začínat až v 16 hodin.
  • Dnes začíná týden modliteb za jednotu křesťanů, prosím pamatujme na tento úmysl v modlitbách. V úterý 22. ledna bude od 17:30 sloužena v kapli v Kohoutovicích ekumenická bohoslužba slova, kázání pronese farářka Českobratrské církve evangelické Alexandra Jacobea.
  • 29. ledna začíná v Domku Svaté rodiny cyklus přednášek pro mladé „Zaměřeno na život“, pokračuje vždy v úterý od 19 hodin dle rozpisu na plakátu, webu a facebookovém profilu.
  • Prosíme vás, kteří máte k proplacení účtenky z farního účtu za loňský rok, abyste je přinesli nejpozději do konce ledna. Prosím také všechny, kteří v loňském roce přispěli na provoz a aktivity farnosti a budou potřebovat potvrzení o daru pro daňové účely, aby se přihlásili na farní email, SMS zprávou nebo papír do ruky. Vyplněná potvrzení o daru si budete moci vyzvednout v průběhu února v sakristii vždy po nedělní mši svaté.
  • Příští neděli budou podány podrobné informace o naší farní pouti (1. 6. do Neratova v Orlických horách). Bude také již možné se přihlásit a objednat si oběd.