Ohlášky 21. října 2018

21. října je 29. neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá v 9:00 byla sloužena za Jiřinu Sovičovou, rodiče a živou rodinu.

bibleOdkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

Liturgické oslavy v týdnu

 • V příštím týdnu nejsou žádné svátky ani závazné památky.
 • V pondělí je nezávazná památka sv. Jana Pavla II, papeže;
 • v úterý je nezávazná památka sv. Jana Kapistránského, kněze.
Sv. Jan Pavel II.
Sv. Jan Kapistránský

Bohoslužby

 • v pátek v 18:00, za Květoslava a Miroslavu Linduškovy, dvoje rodiče a živé rodiny;
 • v sobotu v 8:00, za naši farnost.
 • Příští neděle 28. října je 30. v liturgickém mezidobí.
  Mše sv. v 9:00 bude sloužena za žijící a zemřelé členy Katolického spolku a za nemocnou osobu.
  V 7:30 a v 10:30 v Kohoutovicích.

Oznámení

 • Dnes se v rámci celosvětového misijního dne koná tradiční sbírka Misijní koláč. Ochutnat a přispět můžete po mši svaté. Na misie byla určena rovněž dnešní sbírka. Za všechny příspěvky děkujeme. Prosíme, vzpomeňte na misie také ve své soukromé modlitbě či modlitbě v rodině.
 • Od dnešního večera do pátku 26. 10. dopoledne je otec Jiří na duchovních cvičeních na Vranově. Odpadá náboženství v jeho skupinách (22. a 23. října) a všechny mše sv. od pondělí do čtvrtka. V případě nutné potřeby lze napsat SMS, otec zavolá zpět. 
 • Do konce října jste zváni k pravidelné modlitbě růžence – ve všední dny před každou mší svatou a v neděli v 17:00.
 • V pátek 26. října je adorační den farnosti. Adorace bude v Žebětíně od 12 do 18 hodin, v Kohoutovicích od 13 do 19 hodin. V žebětínském seznamu je již nyní na každou hodinu alespoň jedna osoba, děkujeme; můžete se stále ještě dopsat do dvojice.
 • 2. listopadu začíná oktáv modliteb za naše drahé zemřelé. Ti, kdo z vážných důvodů nemohou navštívit hřbitov v dušičkovém oktávu, mohou z rozhodnutí Svatého Stolce získat plnomocné odpustky pro zemřelé již od 25. října za splnění obvyklých podmínek.
 • Ve čtvrtek 1. listopadu od 16:00 se bude v domku Sv. Rodiny konat první schůzka ministrantů kohoutovické části farnosti. V neděli 4. 11. pak proběhne při mši sv. v 9:00 v Žebětíně uvedení do služby nových žebětínských ministrantů.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..