22. září je 25. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za živé a zemřelé z rodiny Prokešovy a Jurčekovy.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

• v pondělí je památka sv. Pia z Pietrelciny, kněze;
  • v pátek je památka sv. Vincence z Paula, kněze;
  • v sobotu je slavnost sv. Václava, mučedníka, hlavního patrona českého národa – je to doporučený svátek.

• ve středu v 16:30 (dětská), za zemřelou Jarmilu Kozlovou, manžela Stanislava a duše v očistci;
  • ve čtvrtek v 18:00, za Františka Slezáka, manželku, dva syny, dvoje rodiče, manžela Josefa a duše v očistci;
  • v pátek v 8:00, za manžela a živou a zemřelou rodinu;
  • v sobotu v 9:00, úmysl zatím volný.

Příští neděle 29. září je 26. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za farnost.

• Ve středu 25. září začíná kurz Alfa; hosté se mohou připojit ještě 4. večer – tedy nejpozději 23. října. Děkujeme za vaše modlitby.
  • Farní dobročinný bazar se koná o víkendu 11. – 13. října. Bližší informace na plakátě, webu a lístcích na stolku s tiskem.
  • 7.10. se po mši svaté poprvé na faře koná F-klub; další setkání se budou konat každé první pondělí v měsíci.
  • Pastorační středisko brněnské diecéze pořádá od října kurz Tajemství partnerských vztahů – více na nástěnce a webu.
  • Manželské ohlášky: dne 5. října hodlají ve farním kostele v Žebětíně uzavřít manželství pan Pavel Širůček a slečna Viktorie Reichová, oba z naší farnosti.