Ohlášky 23. července 2017

23. července je 16. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za rodinu Willmanovu a Valíčkovu, za rodiče a živé rodiny.

• v úterý je svátek sv. Jakuba Staršího, apoštola;
  • ve středu je památka sv. Jáchyma a Anny, rodičů Panny Marie;
  • ve čtvrtek je památka sv. Gorazda a druhů;
  • v sobotu je památka sv. Marty.

Klepnutím na obrázek můžete zobrazit životopis světce nebo text ke svátku.

Sv. Jakub
Sv. Jáchym a sv. Anna
Svatý Gorazd na vitráži v nitranské katedrále sv. Jimrama
Sv. Marta

• v sobotu v 8:00, za Marii Drlíkovou, rodiče, sourozence a příbuzné,
  • příští neděle 30. července 2017 je 17. v liturgickém mezidobí.  Mše sv. v 9:00 bude sloužena za farnost.
    V 7:30 v Kohoutovicích.

• Otec Jiří je od 24. do 28. 7. mimo farnost. Bohoslužby ani úřední hodiny se v těchto dnech nekonají. V případě nutné potřeby zaopatření svátostmi nebo pohřbu kontaktujte farnost Brno-Bystrc (P. Pavel Svoboda, 731 402 602).
  • Mše sv. u Helenčiny studánky bude ve středu 26. července v 17:00. Pouze v případě velmi špatného počasí by se bohoslužba konala v kostele ve Veverských Knínicích.
  • Manželské ohlášky: dne 29. července hodlají v kostele sv. Martina v Pačlavicích uzavřít manželství slečna Barbora Koleníková z farnosti Morkovice-Slížany a pan Jan Procházka z naší farnosti.
  • Centrum pro rodinu a sociální péči srdečně zve rodiny na tradiční pouť rodin v sobotu 2. září 2017 do areálu kláštera ve Žďáře nad Sázavou.