23. června je 12. neděle v liturgickém mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

• V pondělí je slavnost Narození sv. Jana Křtitele;
  • v pátek je slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova;
  • v sobotu je slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů.

• v pondělí v 17:30, ‚dětská‘, za naši farnost;
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích;
  • ve středu ve 18:00, za Stanislava Jelínka, manželku Ludmilu a živé rodiny;
  • ve čtvrtek v 18:00, za Marii a Josefa Audyho, syna Pavla a Růženu Audyovou;
  • v pátek v 8:00, na poděkování za dar života, za Boží požehnání a ochranu Panny Marie;
  • v sobotu v 8:00, za zesnulého Patrika k 1. výročí úmrtí.
  • Příští neděle 30. června je 13. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za Jaroslava Slezáka, bratra Františka, rodiče a celou přízeň. V 7:30 a v 10:30 v Kohoutovicích.

• Dnešní sbírka je určena na bohoslovce. Pán ať odplatí vaše dary.
  • Zítra bude v Žebětíně poslední dětská mše svatá.
  • V pátek 28. června o slavnosti Nejsvětějšího Srdce Páně bude sloužena ve farním kostele mše sv. už v 8:00, před ní bude krátký výstav Eucharistie a litanie.
  • Od příští neděle 30. června až do konce srpna bude v kapli v Kohoutovicích pouze nedělní mše sv. v 7:30, druhá ani úterní se nekoná. Od 1. září budou již opět dvě mše sv., v úterý i v neděli.
  • V sobotu 29. června bude ve farním kostele pokřtěn Marek Pelc.
  • V neděli 30. června jste po mši svaté v 9:00 v Žebětíně zváni na mimořádnou farní kavárnu na zahradě s grilováním.
  • Rozvrh náboženství a termíny 1. sv. přijímání jsou na nástěnce a na webu. Přihláška je ke stažení na webových stránkách kaple, nebo vyplňte papírovou přihlášku a odevzdejte do konce června o. Jiřímu nebo paní katechetce. Přihlášku je třeba vyplnit pro každé dítě, které se má výuky účastnit.
  • Prosíme zájemce o přípravu ke svátosti biřmování, aby se přihlásili otci Jiřímu. Příprava se bude konat 1x za 14 dní v úterý od 19 hodin, první setkání 17. září.
  • K podzimnímu kurzu alfa se můžete aktivně připojit i nabídnutím jednorázové pomoci. Budeme velmi rádi, dáte-li nám vědět, že na tým pamatujete v modlitbě. Můžete být zařazeni mezi adresáty zpětné vazby z jednotlivých večerů – tzv. ohlédnutí; kontaktujte faráře.