Ohlášky 25. června 2017

25. června je 12. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za Jaroslava Obrovského, rodiče, sestru Marii a rodinu Kvardovu.

• Ve středu je památka sv. Ireneje z Lyonu, biskupa a mučedníka.
  • Ve čtvrtek je slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů. V tento den si také připomínáme 240. výročí založení naší diecéze.

Klepnutím na obrázek můžete zobrazit životopis světce nebo text ke svátku.

Sv. Irenej
Sv. Petr
Sv. Pavel
Výročí posvěcení katedrály

• v pondělí v 17:30 (dětská), za uzdravení nemocného dítěte;
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích,
  • ve středu v 18:30, za Stanislava Jelínka, manželku a živé rodiny;
  • ve čtvrtek v 18:30, za Jaroslava Slezáka, bratra Františka, rodiče a celou přízeň;
  • v pátek v 18:30, za rodinu Čtvrtníčkovu, Kozlovu a Myškovu a celou živou a zemřelou přízeň;
  • v sobotu v 8:00, na úmysl dárce.
  • příští neděle 2. července 2017 je 13. v liturgickém mezidobí.  Mše sv. v 9:00 bude sloužena za farnost.

• Dnešní sbírka je určena na bohoslovce a formaci kněží.
  • Na setkání farní pastorační rady jste zváni na faru v pondělí 26. června od 19:30. Hosté jsou srdečně vítáni.
  • Rozvrh výuky náboženství na příští rok je na nástěnce a na webu. Papírová přihláška je u kropenky, vyplněnou ji odevzdejte o. Jiřímu nebo katechetkám. Je také ke stažení na webových stránkách. Prosíme o vyplnění přihlášky pro každé dítě, které se má výuky účastnit, aby bylo zřejmé, kolik dětí bude celkem ve třídách.
  • O prázdninách bude v Kohoutovicích jen jedna mše sv. v neděli v 7:30.
  • 5. července začíná na výstavišti letošní Katolická charismatická konference. Informace o programu a vstupném je na http://konference.cho.cz/