Ohlášky 25. listopadu 2018

Kristus Pantokrator, (c) 2007 ikonopiska MgA Iveta Kadlecová

25.listopadu je Slavnost Ježíše Krista Krále, začíná poslední týden v liturgickém mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

• V pátek je svátek sv. Ondřeje, apoštola.
Sv. Ondřej

• v pondělí ve 14:00, za zesnulou Romanu Krčmářovou (pohřební mše sv.);
  • v úterý v 17:30 v kapli v Kohoutovicích.
  • ve středu v 18:00, na úmysl dárce;
  • ve čtvrtek v 18:00, za rodiče Marii a Jaroslava Kozlovy, prarodiče Kozlovy a Sýsovy a za živé rodiny;
  • v pátek v 18:00, za Zdeňka Mičánka, rodiče, sestry a všechny příbuzné;
  • v sobotu v 8:00, na úmysl dárce;
  • Příští neděle 2. prosince je první adventní.
    Mše sv. v 9:00 bude sloužena za rodiče Smutných, syna, dcery a živou rodinu.

• Zítra 26. listopadu bude v Žebětíně ve 14:00 pohřební mše svatá; výuka náboženství v Žebětíně na ZŠ Otevřená a na faře se nekoná. Dětská mše svatá v 17:30 rovněž odpadá.
  • Kohoutovičtí žáci ZUŠ Veveří zvou na flétnový koncert v úterý 27. listopadu po mši sv. v 18:15 v Domku.
  • Ve středu se v Žebětíně připojíme k iniciativě Červená středa – formulář mše svaté v 18:00 bude za pronásledované křesťany ve světě.
  • Přijďte si vyrobit adventní věnec do Domku v sobotu 1. prosince mezi 14 a 17 hodinou. V neděli 2. prosince pak bude žehnání adventních věnců na všech mších sv. ve farnosti.
  • Od 18:30 bude pak otec Jiří promítat fotky z letošní cesty na Island. Bližší informace o obou akcích jsou na vývěsce a webu.
  • Sbor mladých zkouší v neděli 2. prosince od 8:30 v Domku, zpívá při mši sv. v kapli v 10:30.
  • Tentýž den se také koná od 14 hodin do asi 16:30 v Katolickém domě mikulášská besídka skautských oddílů.
  • V sobotu 8. prosince se v Domku koná adventní duchovní obnova, kterou povede P. František Koutný, farář v Troubsku.
  • Zápis ze zasedání farní pastorační rady je na vnitřní nástěnce.
  • Sbírkou příští neděle přispějeme na stavbu kostela v Brně-Lesné.
  • Petici na podporu manželství lze ještě stále podepisovat na stolku s tiskem.