Ohlášky 25. února 2018

25. února je druhá neděle postní. Tato mše svatá byla sloužena za Jana Kříže, zetě Michala a živé rodiny.

• v pondělí v 17:30 ‚ dětská‘ ,za zemřelé z rodiny Ciglerových a Černých, živé rodiny a zemřelou Zdenku Fudorovou;
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích;
  • ve středu v 18:00, úmysl zatím volný;
  • ve čtvrtek v 18:00, úmysl zatím volný;
  • v pátek v 18:00, úmysl zatím volný;
  • v sobotu v 8:00, za Marii Vošmerovou, tchýni a dvoje rodiče.
  • Příští neděle 4. března je 3. postní.
    Mše svatá v 9:00 bude sloužena za farnost.

• Dnešní sbírka je určena na Haléř sv. Petra. Pán Bůh zaplať za každý dar.
  • Modlitbu křížové cesty se v postě budeme modlit v pátek přede mší svatou a v neděli ve 14:30.
  • Dnes se koná setkání Klubu křesťanských seniorů. Začátek je v 16 hodin v Domku Svaté rodiny v Kohoutovicích.
  • Srdečně zveme všechny mladé od 14 let výše na cyklus večerů o lásce. Třetí setkání se uskuteční v úterý 27. února v 19:00 v Domku Svaté rodiny. Téma „Jsme opravdu stejní?“
  • Kurz alfa pro farnost začíná ve středu 28. února v 18:30. Hosté z farnosti, hlaste se Ireně Veselé nejpozději do dnešního večera kvůli počtu večeří.
  • Pátek 2. března je první v měsíci – uskuteční se návštěva nemocných a od 17 hodin bude ve farním kostele adorace a příležitost ke svátosti smíření.
  • Farní pouť na Svatou Horu se koná 12. května.
  • Vzadu si můžete vzít Malé průvodce postní dobou – prosíme o příspěvek 5 Kč do kasičky. Ke stažení do mobilu zde.
  • Postní pokladničky – postničky jsou v poličce s tiskem a k tisku na obou webech.
  • Vzadu jsou k dispozici tradiční ukrajinské panenky Motanky, které vyrábějí ženy na frontové linii východní Ukrajiny. Panenku si můžete bezplatně vzít a někoho jí potěšit; můžete také přispět jakoukoli částkou ženám, které ji vyrobily, podle informace umístěné u vchodu či na webu kaple.