Ohlášky 26. 8. 2018

26. srpna je 21. neděle v mezidobí. Mše svatá v 9:00 byla sloužena za žebětínskou chasu.

• V pondělí je památka sv. Moniky;
  • v úterý je památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve;
  • ve středu je památka Umučení sv. Jana Křtitele.

• v pondělí v 17:30, za Antonína Horáka, dvě manželky a syna Oldřicha;
  • ve středu v 18:30, za zemřelého manžela Jaroslava Bartoňka;
  • ve čtvrtek v 18:30, za Josefa Kozla, rodiče Kozlovy a Sýsovy a živé rodiny;
  • v pátek v 18:30, za Růženu a Karla Novotných, manžele Juřičkovy a živé rodiny
  • v sobotu v 8:00, za Terezii a Františku Beranovy, rodiče a děti.
  • příští neděle 2. září je 22. v liturgickém mezidobí.
    Mše svatá v 9:00 bude slouže za farnost.
    V 7:30 v Kohoutovicích.

• Dnes se koná setkání Klubu křesťanských seniorů. Začátek je v 17 hodin v Domku Svaté rodiny.
  • Příští neděli při všech bohoslužbách ve farnosti budou dětem požehnány aktovky a školní pomůcky. V Žebětíně bude po mši svaté farní kavárna, kam jste též srdečně zváni.
  • Všichni jste srdečně zváni na farní víkend:
    Pouť na Vranov sobota 8. září, mše sv. v 16:00. Odjezd objednaného autobusu ve 14:30 ze Žebětína se zastávkou v Kohoutovicích u hájenky v 14:40, cena je 60 Kč/os. Seznam k přihlášení je v kostele. Pěší pouť s otcem Jiřím přes Babí lom: sraz na zastávce MHD Lelekovice, náves asi ve 12 hodin, bude upřesněno v ohláškách.
    Farní den v neděli 9. září začne netradičně již ve 13:30 sportovními utkáními na ZŠ Otevřená, následuje v 15:30 požehnání ve farním kostele a v 16:00 na farní zahradě koncert „vlídného písničkáře“ Pavla Helana. Od 17 hodin jsou zvány děti na faru na divadlo. Program je též na nástěnce a na webu. Prosíme o pomoc při chystání stolů a židlí na posezení a koncert, sraz u fary je ve 14 hodin, úklid proběhne v 19 hodin. Prosíme také o drobné občerstvení (bezlepkové je potřeba viditelně označit).