Dnes je 26. ledna – 3. neděle v liturgickém mezidobí; papež František tuto neděli vyhlásil nedělí Božího slova a začíná jí rok Bible.  Tato mše svatá byla sloužena za Jana Kříže, zetě Michala a živé rodiny.

DatumLiturgické oslavy v týdnuBohoslužby
pondělí
27. 1.
pondělí 3. týdne v mezidobív 18:00, za manžela, živou a zemřelou rodinu a duše v očistci
úterý
28. 1.
památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církvemše sv. v Kohoutovicích v 17:30, za manžele Ingrovy  
středa
29. 1.
středa 3. týdne v mezidobív 16:30 (dětská), za zemřelou maminku a její příbuzné
čtvrtek
30. 1.
čtvrtek 3. týdne v mezidobív 18:00, za Ludmilu a Vojtěcha Skalníkovy, vnuka Karla a živou rodinu
pátek
31. 1. 
památka sv. Jana Boska, knězev 18:00, za Jaroslava Lorence, za Michaelu a celou zemřelou a živou rodinu
sobota
1. 2.
sobota 3. týdne v mezidobív 8:00, na poděkování za 90 let života, s prosbou o přímluvu Panny Marie pro další léta a za živé rodiny

Příští neděli 2. února je svátek Uvedení Páně do chrámu – Hromnice. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za farnost.

Příští týden v Žebětíně po mši svaté v 9:00 bude farní kavárna. Jste srdečně zváni.

Večer chval se koná v kapli v Kohoutovicích ve středu 12. února v 18:30. Povede jej společenství Modlitba tancem, která působí pod záštitou Pastoračního střediska brněnské diecéze. Můžete se připojit k modlitbě zpěvem, ale i gesty a tancem. 

Farní ples se koná 8. února. Vstupenky budou v prodeji dnes a 2. února po mši sv. u Pavla Šalomona. Také budeme rádi za případné sponzorské a věcné dary do tomboly;  můžete je nezabalené donést na faru nejpozději v pondělí 3. února. Přivítáme i dárkové tašky, košíky, krabičky na víno apod. Prosíme také o pomoc při organizaci plesu. Informace u P. Doffkové 

V sobotu 1. února bude ve farním kostele pokřtěna Barbora Kateřina Kocandová.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Close Menu