29. září je 26. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

Liturgické oslavy v týdnu

• v pondělí je památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve;
  • v úterý je památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve;
  • ve středu je památka svatých andělů strážných;
  • v pátek je památka sv. Františka z Assisi.

• v pondělí v 18:00, na úmysl dárce;
  • v úterý ve 12:00 za zesnulého Ante Buliciće (pohřební mše sv.);
  • ve čtvrtek v 18:00, za vnitřní uzdravení;
  • v pátek v 18:00, za Pavlínu a Josefa Andresičovy a živé rodiny;
  • v sobotu v 8:00, na úmysl dárce.

Příští neděle 6. října je 27. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za rodiče Křížovy, sourozence, syna a živé rodiny.

• V úterý bude pohřební mše svatá; dětská mše svatá ve středu se nekoná.
  • Sbírka z minulé neděle na Fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze – PULS vynesla v celé farnosti 17 221,- Kč. Pán ať odplatí každý dar.
  • Biblická hodina se koná ve středu 2. října v 19:30 na faře.
  • Večer chval ve farním kostele v Žebětíně se bude konat až příští čtvrtek 10. října.
  • Pátek 4. října je první v měsíci. Uskuteční se návštěva nemocných, od 17 hodin bude v kostele v Žebětíně eucharistická adorace a příležitost ke svátosti smíření.
  • V neděli 6. října se koná v Žebětíně po mši svaté v 9:00 farní kavárna, kam jste též srdečně zváni.
  • V pondělí 7. října se po mši svaté poprvé na faře koná F-klub; další setkání se budou konat každé první pondělí v měsíci.
  • 11. – 13. října se koná farní dobročinný bazar, výtěžkem bude diecézní charita Brno financovat spodní prádlo pro potřebné. Prosíme ty, kdo by byli ochotní pomoci při chystání a úklidu, aby se přihlásili Petře Doffkové.
  • Kdo by se chtěl zúčastnit kurzu výroby biblických postaviček 18. až 19. října a při této příležitosti si jednu biblickou postavičku vyrobit, ať se zapíše do seznamu na stolku s tiskem.
  • Příští neděli bude ve farním kostele pokřtěna Tamara Barbora Křížová.