3. listopadu je 31. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za všechny zemřelé biskupy a kněze brněnské diecéze.

• V pondělí je památka sv. Karla Boromejského, biskupa;
  • v sobotu je svátek Posvěcení lateránské baziliky.

• v pondělí v 18:00, za Františka Vošmeru, manželku, snachu a rodiče;
  • ve středu  v 16:30 (dětská), za Františka Jelínka, syna Vladimíra a živé rodiny;
  • ve čtvrtek  v 18:00, za Marii Beranovou, dvoje rodiče a celou zemřelou přízeň;
  • v pátek v 18:30, za Julii Rozbořilovou, dva manžely, syna a rodiče;
  • v sobotu v 8:00, za rodiče Kozlovy, dva syny, vnuka a dvoje rodiče

Příští neděle 10. listopadu je 32. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za  farnost.

• Pobožnost na hřbitově v Žebětíně se koná dnes v 15:30.
  • V pondělí 4. listopadu se po mši svaté koná na faře F-klub.
  • Večer chval ve farním kostele v Žebětíně se bude konat až příští čtvrtek 14. listopadu.
  • Sbor mladých zkouší 10. listopadu od 8:30 v Domku, v 10:30 zpívání při mši sv. v kapli.
  • Přijďte si vyrobit adventní věnec do Domku na Bašného 40 v sobotu 23. listopadu od 14 do 19 hodin. Letos můžete kromě věnce pro sebe vyrobit i „dobročinné“ věnce, které budou 24. 11. a 1. 12. po mších sv. v kapli a farním kostele nabízeny za dobrovolný příspěvek; vybranou částku odešleme na pomoc Sýrii přes účet Charity ČR.
  • U vchodu si můžete vzít nové číslo farního občasníku.