3. března je 8. neděle v liturgickém mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

• Středa je Popeleční, začíná postní doba.
Popeleční středa

• v pondělí v 17:30 ,dětská‘, za zesnulé dobrodince (mešní fundace);
  • ve středu v 18:30, za Miroslavu Vavříkovou, manžela, rodiče, sestru, neteř a živé rodiny;
  • ve čtvrtek v 18:00, za zesnulou Hanu Příleskou a žijící děti Helenu, Lucii, Adama a Daniela;
  • v pátek v 18:00, za Hanu Šulekovou a duše v očistci;
  • Příští neděle 10. března je 1. neděle postní. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za Růženu a Karla Novotných, manžele Juříčkovy a živé rodiny.

• Děti jsou srdečně zvány v pondělí v 17:00 hodin na faru do dětského sborečku. Budeme se učit písničky, které zazpíváme při dětské mši svaté. Těší se na vás Bára a Kuba Gyönyörovi.
  • V úterý 5. března se koná od 19 hodin v Domku další setkání mladých v rámci cyklu „Zaměřeno na život“ na téma „Křesťan a hudba“, lektor P. Pavel Šupol, vicerektor kněžského semináře v Olomouci.
  • Středa 6. března je Popeleční, den přísného postu, začíná postní doba. Mše svatá s udílením popelce se koná až v 18:30. Od 17:50 se pomodlíme buď modlitbu bolestného růžence nebo modlitbu křížové cesty. Křížovou cestu se budeme v postní době pravidelně modlit v pátek 40 minut přede mší svatou a v neděli ve 14:30.
  • Na stolku s tiskem si můžete vzít Postní průvodce – prosíme o příspěvek 5 Kč do pokladničky. Brněnské biskupství jej poskytuje také jako aplikaci pro mobily se systémem Android.
  • Ve čtvrtek 7. března na mši sv. v 18:00 ve farním kostele navazuje Večer chval.
  • Na stolku s tiskem je nové 14. číslo farního občasníku, k dispozici je také na webu.
  • V sobotu 9. března se bude konat jarní farní výlet do údolí Chlébského potoka u Nedvědice. Informace je na venkovní nástěnce a na webu.