Ohlášky 3. února 2019

3. února je 4. neděle v liturgickém mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

• V úterý je památka sv. Agáty, panny a mučednice;
  • ve středu je památka sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků.
Sv. Agáta
Sv. Pavel Miki a druhové, japonští mučedníci

• ve středu v 18:00, za zesnulého Stanislava Kozla, manželku, dceru, rodiče, sourozence a živé rodiny;
  • ve čtvrtek v 18:00, za Marii a Ladislava Křivánkovy;
  • v pátek v 18:00, za zesnulou Bohumilu Bartoňkovou, manžela, syna a živé rodiny;
  • v sobotu v 8:00, za Růženu Prokešovou, sourozence, manžela, dvě dcery, vnučku a živé rodiny.
  • Příští neděle 10. února je 5. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za nemocnou osobu.

• V pondělí 4. února v 17:00 bude na Vranově u Brna uveden do úřadu nový generální vikář – biskup Pavel Konzbul. V Žebětíně nebude náboženství pro starší děti na faře ani mše svatá.
  • V úterý 5. února se koná od 19 hodin v Domku další setkání mladých v rámci cyklu „Zaměřeno na život“. P. Jiří Jeniš, vedoucí DCŽM, pohovoří o vstupu do křesťanské dospělosti.
  • Ve čtvrtek 7. února na mši sv. v 18:00 ve farním kostele navazuje Večer chval.
  • Změna pořadu bohoslužeb o jarních prázdninách: pondělí 11. února mše sv. v Žebětíně už v 8:00, út a st mše sv. není. Biblická hodina se přesouvá na středu 20. 2. v 19 hodin.
  • Farní ples se koná 23. února. Vstupenky budou v prodeji u pana Pavla Šalomona 10. a 17. února po všech mších sv. Prosíme o pomoc při organizaci plesu. Také budeme rádi za případné sponzorské a věcné dary do tomboly; můžete je nezabalené donést na faru po mších sv. 10. a 17. února nebo nejpozději v pátek 22. února od 18:00 do 19:00. Prosíme o pomoc při balení darů v pátek 22. února od 18 hodin. Informace u Petry Doffkové.
  • V poličce s tiskem se můžete již předběžně přihlašovat na farní pouť do Neratova 1. června.