Ohlášky 4. února 2018

4. února je pátá neděle v liturgickém mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

• V pondělí je památka sv.Agáty, panny a mučednice;
  • v úterý je památka sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků;
  • v sobotu je památka sv. Scholastiky, panny.

Klepnutím na obrázek můžete zobrazit životopis světce nebo text ke svátku.

Sv. Agáta
Sv. Pavel Miki a druhové, japonští mučedníci

• v pondělí v 17:30; za zemřelého Stanislava Kozla, manželku, dceru, rodiče, sourozence a živé rodiny;
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích;
  • ve středu v 18:00, úmysl zatím volný;
  • ve čtvrtek v 18:00, za zemřelou Bohumilu Bartoňkovou, manžela, syna a živé rodiny;
  • Příští neděle 11. února je 6. v liturgickém mezidobí.
    Mše svatá v 9:00 bude sloužena za rodinu Linduškovu a Smutných a za živé rodiny.

• Mše svatá v pátek a sobotu v naší farnosti nebude.
  • Tento týden se konají v Jihomoravském kraji jarní prázdniny. Odpadá výuka náboženství a příprava dětí na 1. svaté přijímání, a mše sv. v pondělí v Žebětíně nebude dětská.
  • Ve čtvrtek 8. února bude v 15:30 sloužena mše svatá v Domě s pečovatelskou službou Libušina třída 8. Od 15 hodin sv. růženec a svátost smíření. Úřední hodiny na faře v Žebětíně se nekonají.
  • V sobotu 24. února jste zváni od 16 do 20 hodin do Katolického domu v Žebětíně na postní duchovní obnovu s otcem Jiřím Rousem, farářem v Brně – Zábrdovicích.
  • Kurz alfa pro farnost začíná 28. února.
  • Letošní farní pouť se koná 12. května, cílem bude Svatá hora u Příbrami. Podrobnosti budou ohlášeny v příštích ohláškách.