Dnes je 5. ledna – slavnost Zjevení Páně (Tří Králů), v naší farnosti přesunutá ze zítřejšího dne.  Tato mše svatá byla sloužena za naši farnost.

DatumLiturgické oslavy v týdnuBohoslužby
pondělí
6. 1.
pondělí po Zjevení Páněv 18:00, za zesnulého Františka Dohnala (zádušní mše sv.)
úterý
7. 1.
úterý po Zjevení Páněmše sv. v Kohoutovicích v 17:30, za rodinu Hudečkovu a Veselých
středa
8. 1.
středa po Zjevení Páněv 11:00, za zesnulého Františka Kabelku (pohřební mše sv. s rozloučením ke kremaci)
čtvrtek
9. 1.
čtvrtek po Zjevení Páněv 11:00, za zesnulého Tomáše Rubiće (pohřební mše sv. a uložení na hřbitově v Žebětíně)
pátek
10. 1.
pátek po Zjevení Páněmše svatá v naší farnosti není
11. 1.
sobota po Zjevení Páněmše svatá v naší farnosti není

Příští neděle 12. ledna je svátek Křtu Páně – končí vánoční doba. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za Růženu Linduškovou, manžela, rodiče a živou rodinu.

Věnujte prosím pozornost časům mší svatých, které se liší od časů v běžném týdnu. Mše svaté ve středu a čtvrtek jsou spojené s pohřebním obřadem.

Dnes jste zváni na 18 h do farního kostela na vánoční koncert žebětínského chrámového sboru.

Nyní po mši svaté můžete při východu z kostela přispět do Tříkrálové sbírky.  Kostelní sbírka byla na potřeby farnosti. Děkuji všem tříkrálovým koledníkům zejména za včerejšek.

Ve středu 8. ledna není v Žebětíně dětská mše svatá, místo ní bude mše svatá v 11:00 s rozloučením ke kremaci. Nebude ani dětský sboreček v 16:00. Od 19.30 se na faře koná biblická hodina.

Otec Jiří je od čtvrtka 9. 1. odpoledne do soboty 11. 1. v Beskydech. V pátek a v sobotu se v naší farnosti nekonají bohoslužby. Avizovaný večer chval po čtvrteční mši sv. ve farním kostele s přímluvnou modlitbou se přesouvá na únor, definitivní informace bude v některých příštích ohláškách.

V sobotu 11. ledna bude v kapli Svaté rodiny pokřtěna Eliška Krsková.

Příprava dětí na první svaté přijímání začíná 14. ledna v Žebětíně a 16. ledna v Kohoutovicích.

V úterý 21. ledna bude v rámci Týdne modliteb za jednotu křesťanů sloužena v  17:30 v kapli Svaté rodiny ekumenická bohoslužba slova, kázání pronese Luboš Raus z Církve bratrské.

Na stolku s tiskem je nové číslo farního občasníku, k dispozici je také na webu.