Ohlášky 5. listopadu 2017

5. listopadu je 31. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

• Ve čtvrtek je svátek Posvěcení lateránské baziliky;
  • v pátek je památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve;
  • v sobotu je památka sv. Martina z Tours, biskupa.

Klepnutím na obrázek můžete zobrazit životopis světce nebo text ke svátku.

Lateránská bazilika
Sv. Lev Veliký
Oltářní obraz kostela sv. Martina v Třebíči

• v pondělí v 17:30 (dětská), za zemřelou Františku Kozlovou, manžela, děti, vnuky a snachu Ludmilu;
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích,
  • ve středu v 8:00, za zemřelého Bohumíra Ulrycha, žijící manželku a celou živou rodinu;
  • ve čtvrtek v 18:00, za zemřelou rodinu Lazarovu, Vítámvásovu a Josefa Hrdličku;
  • v pátek v 18:00, za Marii Beranovou, dvoje rodiče a celou zemřelou přízeň;
  • v sobotu v 8:00, za Anežku Kozlovou, manžela, dva syny, vnuka a dvoje rodiče.
  • příští neděle 12. listopadu je 32. v liturgickém mezidobí. Mše svatá v 9:00 bude sloužena za rodinu Březinovu a Viležínskou.

• Mše svatá ve středu bude již v 8:00 ráno. Otec Jiří zastupuje večer v Ostopovicích.
  • Sbírka z Misijní neděle vynesla v celé farnosti 27.800Kč, sbírka Misijní koláč 11.572Kč, všem dárcům Pán Bůh zaplať.
  • Dnes v 15:30 bude na hřbitově v Žebětíně dušičková pobožnost.
  • Biblická hodina se koná ve středu 8. listopadu do 19:30 v Domku v Kohoutovicích.
  • Ve čtvrtek 9. listopadu bude v 15:30 sloužena mše svatá v Domě s pečovatelskou službou Libušina třída 8. Od 15 hodin sv. růženec a svátost smíření. Úřední hodiny na faře v Žebětíně se nekonají.
  • Chrámový sbor bude zkoušet každý pátek od 18:30.