Ohlášky 6. května 2018

6. května je šestá neděle velikonoční. Tato mše svatá byla sloužena za Oldřišku Burovou, manžela, rodiče, sestru a živé rodiny.

• Ve čtvrtek je slavnost Nanebevstoupení Páně. Je to doporučený svátek.

• v pondělí v 17:30, za Růženu Kozlovou, manžela a živé rodiny;
  • v úterý v 17:30 v Kohoutovicích;
  • ve středu v 18:30, za Františka Brázdu, manželku, syna a rodiče;
  • ve čtvrtek v 18:30, za Josefa Lízala, manželku, dva syny a Jaroslava Pospíšila, manželku a živé rodiny;
  • v pátek v 18:30, za manžele Kubíkovy, jejich rodiče a sourozence a za Annu a Marii Halvovy;
  • v sobotu v 15:30, Svatá Hora u Příbrami (pouť), za farnost.
  • Příští neděle 13. května je 7. velikonoční.
    Mše svatá v 9:00 bude sloužena za zemřelé Marii a Břetislava Rösslerovy, rodiny Vitulovu a Brázdovu, syna Jaroslava a Kristýnu Závodskou.

• Májové pobožnosti se budeme modlit v Žebětíně denně přede mší sv., v neděli již v 17 hodin.
  • V pondělí 7. května z důvodu ředitelského volna odpadá výuka náboženství ve skupinách o. Jiřího. Mše sv. ve farním kostele nebude dětská. Příprava dětí na první svaté přijímání se příští týden koná pouze ve čtvrtek v Kohoutovicích.
  • Ve čtvrtek 10. května bude v 15:30 sloužena mše svatá v Domě s pečovatelskou službou Libušina třída 8. Od 15 hodin sv. růženec. Úřední hodiny na faře v Žebětíně se nekonají.
  • Svatodušní novénu se začínáme modlit v pátek 11. května ve 20:30 v kapli v Kohoutovicích.
  • Odjezd na farní pouť na Svatou Horu tuto sobotu: ze Žebětína (před Žeb. dvorem) v 7:10.
  • Noc kostelů se letos koná v Žebětíně. Kdo jste ochotní pomoci, přijďte na organizační schůzku ve středu 9. května v 19:30 na faru. Biblická hodina se nekoná.
  • Manželské ohlášky: dne 19. 5. hodlají v kostele sv. Bartoloměje v Žebětíně uzavřít manželství slečna Barbora Palátová a pan Michal Bílek, oba z naší farnosti.