Ohlášky 6. ledna 2019

6. ledna je slavnost Zjevení Páně. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

Tento týden neslavíme žádné svátky ani závazné památky .

• v pondělí v 17:30, ‚dětská‘, za zemřelé dobrodince (mešní fundace);
  • v úterý v 9:00, za ženy a dívky z naší farnosti;
  • ve středu v 18:00, za příbuzné ohrožené závislostí;
  • ve čtvrtek v 18:00, za zemřelou Růženu Jakubcovou;
  • v pátek v 18:00, za zemřelou Josefu Trčkovou, manžela, rodiče a sourozence;
  • v sobotu v 8:00, za Růženu Linduškovou, manžela, rodiče a živou rodinu.
  • Příští neděle 13. ledna je svátek Křtu Páně, končí vánoční doba. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za rodiče Sýsovy a jejich děti.

• Po mši sv. je možnost přispět na Tříkrálovou sbírku před kostelem. Přispět můžete ještě v následujícím týdnu v Kohoutovicích.
  • Dnes se v 18 hodin ve farním kostele koná vánoční koncert žebětínského chrámového sboru.
  • V úterý 8. 1. 2019 odpadá výuka náboženství na Pavlovské pro 1. -3. třídy. Výuka náboženství pro 4. – 6. třídu ve skupině o. Jiřího se koná.
  • Příprava na 1. sv. přijímání začíná 8. ledna v Žebětíně na faře ve 13:25 a 10. ledna v Domku v Kohoutovicích ve 14:40.
  • Ve čtvrtek 10. ledna se koná ve farním kostele po mši sv. – přibližně v 18.30 – večer chval.
  • V úterý 22. ledna bude od 17:30 sloužena v kapli ekumenická bohoslužba slova, kázání pronese farářka Českobratrské církve evangelické Alexandra Jacobea.
  • 29. ledna začíná v Domku cyklus přednášek pro mladé „Zaměřeno na život“, pokračuje vždy v úterý od 19 hodin dle rozpisu na plakátu, webu a facebookovém profilu.
  • 23. února se koná farní ples, vstupenky budou v prodeji dvě neděle před plesem. Prosíme též o pomoc při organizaci plesu, hlaste se u Petry Doffkové (tel. 604 240 107, mail: petra.doffkova@kaplekohoutovice.cz).