7. července je 14. neděle v liturgickém mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

Odkaz na liturgická čtení dnešní neděle a kázání otce Jiřího

• ve čtvrtek je svátek sv. Benedikta, opata, patrona Evropy.

• ve středu ve 14:00, za Marii Prokešovou, manžela, syna a živou rodinu;
  • ve čtvrtek v 18:00, za Miroslava Audyho, manželku, dceru, sourozence a rodiče;
  • v pátek v 18:00; za zemřelé dobrodince (mešní fundace);
  • v sobotu v 8:00, na úmysl celebranta.
  • Příští neděle 14. července je 15. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za Františka Lindušku, rodiče Kosovy, dceru a vnučku.

• V pondělí se v Žebětíně nekoná pravidelná večerní mše svatá a ve středu bude mše svatá již ve 14:00, s rozloučením ke kremaci; večerní mše rovněž nebude.
  • Od 10. do 14. července se na výstavišti koná Katolická charismatická konference. Je možné se přihlásit na jeden den nebo na celou dobu. Informace o programu a vstupném je na http://konference.cho.cz/.
  • V sobotu 13. července bude v kapli v Kohoutovicích pokřtěn Antonín František Vrbka.
  • Otec Jiří je od 14. do 26. 7. mimo farnost, zároveň od 15. do 20. 7, nebude k dosažení ani na mobilu. Bohoslužby ve všední dny ani úřední hodiny se nekonají. V případě nutné potřeby zaopatření svátostmi nebo pohřbu kontaktujte farnost Brno-Bystrc. Tato farnost zajistí také zástupy v neděli 21. července. Bližší informace jsou na venkovní nástěnce.
  • Koncem září začíná v naší farnosti další běh kurzu alfa. Prosíme o modlitební podporu; budeme rádi, když dáte týmu vědět, že na něj pamatujete. V poličce jsou k dispozici pozvánky a vizitky s kontakty pro přihlášení, můžete zvát své hledající známé. Informace o kurzu poskytne Irena Veselá a Petra Doffková.
  • Na stolku s tiskem jsou ke koupi puzzle kostela, kaple a farní želvy, kus za 200 Kč. Peníze vhoďte do kasičky u vchodu.