Ohlášky 8. října 2017

8. října je 26. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za farnost.

• Ve středu je nezávazná památka sv. Jana XXIII, papeže.

Klepnutím na obrázek můžete zobrazit životopis světce nebo text ke svátku.

Sv. Jan XXIII

• v pondělí v 17:30, na úmysl dárce;
  • ve středu v 18:00, za Marii Audyovou, manžela, dceru, rodiče a sourozence;
  • ve čtvrtek v 18:00, za živé rodiny, zemřelé manžely Pavla a Jaroslava, za sestru Marii a rodiče;
  • v pátek v 18:00, za Květoslava a Miroslavu Linduškovy, dvoje rodiče a živé rodiny;
  • v sobotu v 8:00, za Marcelu Jedličkovou a rodiče, k 1. výročí úmrtí.
  • příští neděle 15. října je 29. v liturgickém mezidobí. Mše svatá v 9:00 bude sloužena za Růženu a Karla Novotných, manžele Juříčkovy a živé rodiny.
  • V 7:30 a v 10:30 v Kohoutovicích.

• Od 8. do 13. října je otec Jiří na duchovních cvičeních. Odpadá náboženství v jeho skupinách (9. a 10. října), úterní mše sv. v kapli (10. října), biblická hodina v Kohoutovicích (11. října) a čtvrteční mše svatá v DPS Libušina třída (12. října).
  • Všichni jste srdečně zváni k modlitbě růžence o všech říjnových čtvrtcích v 19 hodin do kaple; 26. října na růženec navazuje adorace Eucharistie – adorační den farnosti.
  • V pondělí 9. října se půjdeme modlit růženec do Radia Proglas. Sraz na zastávce Stamicova v 17:05.
  • Farní dobročinný bazar proběhne 13. a 15. října. Informace jsou na lístcích u kropenky. V neděli 15. října od 16 hodin prosíme o pomoc s balením věcí, děkujeme.
  • Akademie třetího věku Brno vás srdečně zve na přednášku astrofyzika Jiřího Grygara Pohledy do nebe, která se koná v kině Scala v pátek 13. října od 15 hodin.
  • Ve středu 18. října v po mši sv. v 18:00 bude podle výzvy biskupů ve farním kostele adorace, při níž se budeme modlit za průběh za výsledek parlamentních voleb.
  • Farní pastorační rada – kohoutovická část – se sejde v pondělí 16. října v 19:30 v Domku, na programu bude především Domek. Hosté vítáni.
  • Manželské ohlášky: dne 21. 10. 2017 hodlají uzavřít v kostele sv. Bartoloměje v Žebětíně sňatek slečna Aneta Čandrlová z farnosti Šlapanice u Brna a pan Jan Konieczny z farnosti Těrlicko.