Dnes je 9. února – 5. neděle v mezidobí. Tato mše svatá byla sloužena za rodiče Sýsovy a jejich děti.

Datum Liturgické oslavy v týdnu Bohoslužby
pondělí
10. 2.
památka sv. Scholastiky, pannyv 18:00, za rodinu Gracových
úterý
11. 2.
nezávazná památka Panny Marie Lurdskémše sv. v Kohoutovicích v 17:30, na úmysl dárce
středa
12. 2.
středa 5. týdne v mezidobív 14:00, za zesnulého Jaroslava Brázdu (pohřební mše svatá);a v 16:30 (dětská), za zemřelou maminku a její příbuzné
čtvrtek
13. 2.
čtvrtek 5. týdne v mezidobív 18:00, za rodinu Linduškovu a Smutných a za živé rodiny
pátek
14. 2.
pátek 5. týdne v mezidobív 18:00, za usmíření v rodině
15. 2.
sobota 5. týdne v mezidobív 8:00, úmysl zatím volný

Příští neděle 16. února je 6. v liturgickém mezidobí. Mše sv. v 9:00 bude sloužena za farnost

V pondělí 10. února se pojedeme modlit růženec do radia Proglas. Sraz na zastávce Stamicova je v 17:05.

Od 10. do 16. února probíhá 14. ročník Národního týdne manželství (www.tydenmanzelstvi.cz).  V jeho rámci pořádá brněnské Centrum pro rodinu a sociální péči pořádá v úterý 11. února v 17 hodin přednášku jáhna Mgr. Jana Špilara „Manželství v síti“.

V kapli v Kohoutovicích se ve středu 12. února v 18:30 koná večer chval. Povede jej společenství Modlitba tancem, která působí pod záštitou Pastoračního střediska brněnské diecéze. Můžete se připojit k modlitbě zpěvem, ale i gesty a tancem.

Postní duchovní obnova je plánována na sobotu 14. března od 16 hodin do asi 19 hodin v Katolickém domě v Žebětíně. Přihlašujte se, prosíme, do konce února do archu v poličce.

V neděli 1. března proběhnou volby do farní pastorační rady. Na nástěnce vzadu je prezentace kandidátů; z nich bude do farní rady jmenováno 5 s nejvyšším počtem hlasů.