Ohlášky 9. září 2018

9. září slavíme slavnost 95. výročí posvěcení našeho chrámu, příští týden je 23. v liturgickém mezidobí. Mše svatá v 9:00 byla sloužena za živé a zemřelé rodiny Prokešovy a Jurčekovy.

• Ve čtvrtek je památka sv. Jana Zlatoústého, biskupa a učitele církve;
  • v pátek je svátek Povýšení svatého kříže;
  • v sobotu je památka Panny Marie Bolestné.

• v pondělí v 17:30, za Františka Brázdu, manželku, a zemřelé příbuzné;
  • ve středu v 18:30, za Bohuslavu Smrčkovou, manžela a rodiče;
  • ve čtvrtek v 18:30, za Bartoloměje Kozla, manželku, syna Jana a dceru Marii;
  • v pátek v 18:30, za Pavlínu a Josefa Andresičovy, živé a zemřelé rodiny;
  • v sobotu v 8:00, za všechny živé a zemřelé Ludmily v naší farnosti.
  • Příští neděle 16. září je 24. v mezidobí. Mše svatá v 9:00 bude sloužena za farnost.

• Pondělní mše sv. v 17:30 v Žebětíně nebude dětská.
  • Růženec do Radia Proglas se pojedeme modlit v pondělí 10. září, sraz na zastávce Stamicova v 17:05 a v sobotu 15. září, sraz ve 20:20 před budovou Radia Proglas.
  • Zveme všechny čtrnáctileté a starší do Mládežáckého spolča každé druhé úterý od 19 hodin v Domku Svaté rodiny. První setkání proběhne 11. září.
  • Biblická hodina se koná na faře v Žebětíně ve středu 12. září v 19:30.
  • Ve čtvrtek 13. září budou úřední hodiny pouze od 15:00 do 16:45.
  • Téhož dne se koná v Domku první společenství děvčat: v 17 hidub mladší (1. – 5. tř), v 18:30 starší (6. – 9. tř.) a od 20 do 21 hodin adorace Nejsvětější svátosti v kapli. Připomínáme, že v Žebětíně se adorace koná každý pátek od 17 hodin.
  • Sbor Kůrnice začíná zkoušet v neděli 16. září v 19 hodin v Domku.
  • Výuka náboženství začíná 17. září, rozvrh na webu a nástěnkách. Pokud jste ještě nedodali přihlášku, neprodleně ji odevzdejte.
  • Kurz alfa začíná 26. září, koná se 1x týdně vždy ve středu.
  • 6. a 7. října se koná v Domku farní dobročinný bazar, výtěžek jde na charitativní dílo Mary´s Meals.