Publikování na webu

Vítáni jsou všichni zájemci, kteří chtějí publikovat na farním webu obsah týkající se života farnosti Brno-Žebětín.

Hlavním cílem našeho farního webu je informovat ostatní věřící, být si vzájemně obohacením a oporou na naší cestě s Pánem Ježíšem Kristem k Bohu Otci.

Záměr a cíle webu viz též Internetové stránky farnosti Brno-Žebětín.

Farní web Vám dává tyto tvůrčí možnosti:

• Prezentovat Vaše společenství nebo aktivitu.
  • Zveřejňovat upoutávky na chystané akce (koncert, setkání, výlet atd.).
  • Zařadit do kalendáře pravidelně se opakující události.
  • Vyhledávat ve farní knihovně a uveřejnit Váš tip na nějakou zajímavou knihu.
  • Pomocí ankety dát prostor ostatním farníkům vyjádřit se na nějaké téma.
  • Ukázat ostatním Vaše vybrané fotografie.
  • Psát příspěvky na různá témata, např. Vaše postřehy z proběhlé akce, krátké zamyšlení, upozornění na zajímavý film atd.
  • Můžete se přihlásit k zasílání novinek a tak budete upozorněni na nový obsah na farním webu.

Máte-li další nápady a přání, která byste chtěli na webu zrealizovat, prodiskutujte je se správcem nebo s otcem Pavlem.

Podotýkáme, že za zveřejněný obsah zodpovídá autor a musí být v souladu s právními předpisy a v mezích slušnosti. Správce a šéfredaktor mají právo nevhodný obsah smazat a případně také autorovi zablokovat další přístup.

Jak na to

V zásadě máte tři možnosti:

• Využít zjednodušenou formu na publikování vyplněním jednoho z formulářů z nabídky Publikování. Návod zde.
  • Zřídit si přístup do webu a publikovat více méně samostatně a s využitím všech možností, které web nabízí. Návody zde.
  • Ozvat se správci webu nebo otci Jiřímu (osobně nebo s využitím kontaktního formuláře) a probrat Vaši představu nebo třeba zaslat nový článek či jiný příspěvek mailem.